SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowa gazeta Radia Plus

Wakacyjny Magazyn Radia Plus

Blisko 100 tysięcy osób  otrzyma dzisiaj na ulicach Warszawy wakacyjny Magazyn Radia PLUS Łagodne Przeboje. Czytelnicy dowiedzą się jak wygrać tysiące wakacyjnych prezentów oraz dlaczego najlepiej spędzić 60 dni lata słuchając Radia  PLUS Łagodne Przeboje.

 W jedynym kolorowym piśmie wydawanym w Polsce przez stację radiową będzie można znaleźć porady, jak spędzić udane wakacje zarówno w mieście jak i poza nim. Na słuchaczki i słuchaczy czekać będą pachnące latem kosmetyki oraz bilety na pokazy wakacyjnych hitów filmowych (ponad 1000 osób wybierze się latem z Radiem PLUS Łagodne Przeboje do kina).

Okładkę Magazynu ozdabia zdjęcie słuchaczki, która wygrała casting na najpiękniejszy uśmiech Radia PLUS Łagodne Przeboje. W Magazynie będzie można zobaczyć również jak wygląda stacja radiowa od kuchni oraz ludzie tworzący Radio PLUS Łagodne Przeboje.

W czasie wakacji ramówka nie zmieni się drastycznie. Na antenie będą królowały wspaniałe wakacyjne Łagodne Przeboje. Będzie dużo przyjemnej rozrywki, humoru oraz zabaw antenowych (w tym wielki konkurs sms-owy). Do tego Radio PLUS Łagodne Przeboje zaprosi mieszkańców miasta na wielkie plenerowe imprezy rodzinne.
W Informacjach będzie przekazywana taka sama ilość wiadomości, ale będą nieco krótsze. Słuchacze będą mieli więcej możliwość przesyłania przez antenę wakacyjnych pozdrowień "Prosto z serca".

Wakacyjny Magazyn Radia Plus Łagodne Przeboje to trzeci numer magazynu. Pierwszy ukazał się wiosną 2003, drugi w grudniu 2003 roku w nakładzie 100 tysięcy egzemplarzy. Kolejny zostanie wydany po wakacjach.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa gazeta Radia Plus

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl