SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowa kampania reklamowa mBanku

mBank - detaliczne ramię BRE Banku SA uruchomił kampanię reklamową

mBank - detaliczne ramię BRE Banku SA uruchomił kampanię reklamową, której głównym celem jest uświadomienie Klientom wysokich korzyści wynikających z oferty mBanku.

Kampania ma za zadanie podkreślenie konkurencyjnego oprocentowanie rachunku osobistego eKONTO, uświadomienie Klientom cenowej atrakcyjności kredytu odnawialnego oraz wprowadzenie na rynek Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych.

Kampania ma na celu budowę wizerunku marki mBanku jako instytucji oferującej najatrakcyjniejsze cenowo i innowacyjne produkty bankowe: depozytowo-kredytowe oraz inwestycyjne.

„Hasło przewodnie kampanii ma zaintrygować odbiorców reklam i skłonić do zastanowienia się nad własnymi finansami osobistymi.” – podkreśla Michał Sobolewski – Wicedyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej BRE Banku SA, odpowiedzialny za marketing w mBanku.

Spoty trwające 30 sekund zostaną wyemitowane przez następujące stacje telewizyjne: TVN, TVN7, TVP, Polsat, TV4 oraz telewizje tematyczne: Canal+, Ale Kino, Discovery.

„Przez pierwsze trzy tygodnie kampanii nasi potencjalni Klienci z grupy celowej będą mieli w sumie blisko 50 milionów kontaktów z naszą reklamą. 89% osób z grupy celowej zobaczy nasz film co najmniej jeden raz. Efektywny zasięg kampanii przekroczy 50%, co oznacza, że dotrzemy efektywną ilość razy do ponad 4 milionów osób (zobaczą naszą reklamówkę co najmniej 4 razy).” – dodaje Michał Sobolewski.

Ogłoszenia prasowe są istotnym medium przekazu ze względu na możliwość zamieszczenia najpełniejszej informacji o ofercie mBanku. Główne tytuły wykorzystane w kampanii to Gazeta Wyborcza, Newsweek, Polityka, Wprost. Oprócz dotychczas wykorzystywanych wydawnictw, nasze ogłoszenia pojawią się w następującej prasie: Przekrój, Super Express, Gazeta Telewizyjna, Tele Tydzień, To i Owo. Ma to na celu poszerzenie grona odbiorców. W tzw. TV Guidach ogłoszenia ze względu na format ograniczają się tylko do przedstawienia najważniejszych korzyści z produktu dla Klienta. W pozostałych emisjach ogłoszenie wzbogacone jest o elementy silnie wiążące wizualnie reklamę prasową z telewizyjną.

Równolegle trwać będzie kampania internetowa, której celem będzie wsparcie komunikatów telewizyjnych i prasowych.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa kampania reklamowa mBanku

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl