SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowa oferta on-line Volkswagen Bank

Volkswagen Bank direct wprowadził obsługę kart w trybie online

11 sierpnia br. Volkswagen Bank direct uruchomił dla swoich Klientów system obsługi kart płatniczych Visa Electron, Visa Classic oraz Visa Gold w czasie rzeczywistym. Oznacza to, że autoryzacja dokonywana będzie przez bank w momencie przeprowadzania każdej transakcji.

Nowa usługa gwarantuje, że operacje dokonywane przy pomocy karty płatniczej przez Klientów indywidualnych Volkswagen Bank direct  - takie jak wypłata gotówki z bankomatu, zakupy w sklepach lub punktach usługowych, będą autoryzowane przez bank na bieżąco. W przypadku pozytywnej autoryzacji, na rachunku Klienta będą blokowane środki w wysokości odpowiadającej kwocie transakcji. Obciążenie rachunku kwotą danej transakcji następuje natomiast później t.j. po otrzymaniu przez bank transakcji do rozliczenia. Wprowadzenie obsługi kart w trybie online zapewni Klientom bieżącą kontrolę wydatków oraz bezpieczeństwo korzystania z wolnych środków finansowych zgromadzonych na koncie.

"Wprowadzenie systemu obsługi kart płatniczych w czasie rzeczywistym jest kolejnym krokiem mającym na celu stałe podnoszenie jakości usług oferowanych przez nasz bank oraz zaspokojenie potrzeb Klientów. Przyjęta przez Volkswagen Bank direct strategia ma swoje potwierdzenie
w rosnącej liczbie Klientów oraz stałym wzroście ich satysfakcji. Wprowadzenie systemu online wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów." - powiedział Adam Hagemajer, Kierownik Działu Depozytów w Departamencie Obsługi Bezpośredniej Volkswagen Bank Polska.

Korzystanie z kart płatniczych to najłatwiejszy i najszybszy dostęp do środków finansowych zgromadzonych na koncie. Karta coraz częściej zastępuje gotówkę ze względu na wygodę płacenia za zakupy. Volkswagen Bank direct wydaje karty bezpłatnie do rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego Konto e-direct dostępnego w trzech pakietach: Standard, Srebrny i Złoty. Za obsługę kart bank nie pobiera opłat. Bezpłatne jest również pobieranie gotówki kartą Visa Electron od 400 PLN we wszystkich bankomatach w Polsce. Wypłata mniejszej kwoty obciążana jest niską prowizją wynoszącą 1,5 PLN.  Dodatkowo do każdej karty dołączany jest atrakcyjny pakiet ubezpieczeniowy, zabezpieczający posiadacza m.in. przed nieuprawnionym użyciem karty lub utratą pieniędzy pobranych z bankomatu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa oferta on-line Volkswagen Bank

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl