SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowa oferta Plus na Kartę, będzie roczna ważność konta

Od 17 maja sieć komórkowa Plus wprowadza nową ofertę Plus na Kartę z nielimitowanymi rozmowami lub SMS-ami w sieci. Od 1 lipca ważność konta będzie po każdym doładowaniu przedłużana o rok.

Nowa oferta Plus na Kartę, będzie roczna ważność konta

W ramach nowej oferty Plus na Kartę, użytkownicy mogą korzystać z nielimitowanych rozmów w sieci za 29 gr za cały dzień (promocja do 24 lipca br., później - 69 gr) lub z nielimitowanych SMS-ów w sieci za 39 gr za dzień. Jednorazowa opłata za włączenie danego profilu wynosi 1,5 zł.

W profilu "Nielimitowane rozmowy w Plusie" klient płaci za usługę tylko wtedy, gdy z niej korzysta. Jeśli nie wykona połączenia do Plusa, to opłata tego dnia nie zostanie pobrana. Miesiąc rozmów w sieci to koszt maksymalnie 8,70 zł (gdy codziennie wykonane jest połączenie na telefon w Plusie). Także w profilu "Nielimitowane SMS-y w Plusie" opłata za usługę jest pobierana tylko w przypadku skorzystania z niej.

PROFIL Co dostajesz Koszt Aktywacja
Nielimitowane rozmowy w Plusie 29 gr za cały dzień rozmów w Plusie (promocja do 24 lipca, później 69 gr) 1,5 zł (jednorazowa opłata za włączenie profilu) *136*11*01# i naciśniecie przycisku „zielona słuchawka”
Nielimitowane SMS-y w Plusie 39 gr cały dzień SMS-owania w Plusie 1,5 zł (jednorazowa opłata za włączenie profilu) *136*11*02# i naciśniecie przycisku „zielona słuchawka”


Klienci Plusa mogą także aktywować dodatkowe usługi obniżające koszty użytkowania telefonu, takie jak "SMSy do wszystkich sieci za 3 gr"
(opłata za usługę - 5 zł za miesiąc) oraz "Wybrane Numery w Plusie" (nielimitowane rozmowy z 5 numerami w Plusie za 0 zł za minutę, opłata miesięczna za 5 numerów - 10 zł). Usługi te są ważne przez 31 dni od włączenia i automatycznie przedłużane na kolejny miesiąc. Na dwa dni przed upływem terminu użytkownik otrzyma informację przypominającą o przedłużeniu usługi.

Posiadacze Plusa na Kartę mogą również skorzystać z usługi "Pakiet internetowy 2 zł Non Stop", czyli z pakietu internetowego 100 MB do wykorzystania w ciągu doby, za który opłata wynosi 2 zł. W nowej taryfie Plus na Kartę dostępne są również wszystkie pakiety internetowe Non Stop: 100 MB za 7 zł, 150 MB za 9 zł i 500 MB za 15 zł. Po wykorzystaniu pakietu może spaść prędkość transferu, ale użytkownik nie poniesie dodatkowych opłat za transmisję danych.

Podstawowa stawka opłat w nowej ofercie Plus na Kartę to 29 gr/min za połączenia do wszystkich dużych sieci oraz 19 gr za SMS do wszystkich sieci.

Dotychczasowi użytkownicy Plusa na Kartę mogą korzystać z nowej oferty włączając ją kodem *147*11# i naciśnięciem przycisku „zielona słuchawka”. Jednorazowa opłata za włączenie nowych taryf wynosi 3 zł.

Plus zapowiedział jednocześnie, że od 1 lipca br. wprowadzi roczną ważność konta na kartę, automatycznie przedłużaną o 365 dni po każdym doładowaniu.

Dołącz do dyskusji: Nowa oferta Plus na Kartę, będzie roczna ważność konta

26 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
A.
Jak mawiała królewna Fiona "teraz to trochę po niewczasie" ;)
Z Plusem byłem przez wiele lat, ale już nie wytrzymałem i kilka miesięcy temu przeniosłem się do Play-a...
13 9
odpowiedź
User
hggh
Fajnie,tylko że za późno!!Ja też już dawno przeniosłem nr do PLAY.
12 8
odpowiedź
User
Marcin Głazik
A zeby miec roczna waznosc konta trzeba posiadac taryfe "Plus na karte".Tego to juz nie napisali,Plus znowu robi dla siebie zeby bylo dobrze
13 8
odpowiedź