SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowa osoba w Fokus Public Relations

Z początkiem roku do zespołu Fokus Public Relations dołączył Michał Szewczyk.

W agencji będzie pełnił funkcję Senior Account Executive, odpowiadając m.in. za kontakty z kluczowymi klientami FOKUS PR oraz przygotowywanie strategii działań PR.

Michał Szewczyk jest od dziewięciu lat związany z mediami. Pracował jako dziennikarz „Businessman Magazine”, „Home & Market” i portalu expander.pl. Dwa lata był szefem działu bankowego tygodnika „Gazeta Finansowa”.

Do tej pory współpracował m.in. z biurem prasowym BIOTONU S.A. INTERII.PL S.A. i WILBO S.A. Pracował także przy debiutach giełdowych BIOTONU S.A. i UNIMY 2000 S.A. oraz przy projektach health care oraz akcjach prospołecznych dla UCB oraz ADAMEDU.

Wespół z komórkami PR KGHM S.A., brukselską agencją GPlus Europe oraz European Association of Metals wpierał kampanię informacyjną dotyczącą szans i zagrożeń, które wynikają z wprowadzania w krajach Unii Europejskiej systemu REACH (Registration, Evaluation, Authorisation and Restriction of Chemicals).

Ponadto przygotowywał strategie i realizował kampanie dla m.in. JAGO S.A., DEVELEY’A, mBanku i Pratt & Whitney.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa osoba w Fokus Public Relations

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl