SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowa prezes Time

Agnieszka Anielska w strukturach ZPR S.A.

Agnieszka Anielska obejmie w październiku br. funkcję prezesa Time sp. z o.o.(dom sprzedaży czasu reklamowego Radia Eska i Gold FM). Jednocześnie zostanie desygnowana na prezesa Wydawnictwa Murator - poinformowało biura prasowe ZPR, potwierdzaj±c nasze wczorajsze informacje.

Dotychczas stanowiska te w obu spółkach nie były obsadzone. Spółką Time, po odejściu Anny Siemianowskiej w czerwcu ub.r., kierowali wiceprezesi: Leszek Kozioł i Jacek Nieckarz (pozostają w firmie). Wydawnictwo Murator nie miało zaś prezesa od 19 lipca br., kiedy to z funkcji tej odwołano Zygmunta Stępińskiego.

Agnieszka Anielska pokieruje obiema spółkami jednocześnie. – Powołanie jednego prezesa do obu spółek nie oznacza jednak ich połączenia, ale rozważanie możliwości skonsolidowania w przyszłości obu projektów: Muratora i projektu radiowego. Podstawowym zadaniem nowej prezes będzie zjednoczenie i umiejętne oraz jak najefektywniejsze wykorzystanie największych potencjałów poszczególnych spółek naszego holdingu. Przed nami stoją nowe rynkowe wyzwania, którym chcemy sprostać. Wzmocnienie obu spółek osobą nowego prezesa daje nam gwarancję, że uda nam się zrealizować te plany oraz wykorzystać w pełni wzrost gospodarczy – mówi Zbigniew Benbenek, przewodniczący Rady Nadzorczej Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych S.A. (większościowy udziałowiec Time sp. z o.o. i Wydawnictwa Murator).

Agnieszka Anielska pełniła ostatnio funkcję dyrektora zarządzającego w wydawnictwie Gruner +Jahr Polska, wcześniej – przez trzy lata była tam dyrektorem operacyjnym. Pracowała też w konsultingu i przemyśle farmaceutycznym, gdzie uczestniczyła w jednej z największych fuzji na rynku ( Ciba Geigy + Sandoz = Novartis).

   – Podejmuję się realizacji jednego z najbardziej pasjonujących zadań na polskim rynku mediów. To dla mnie ogromne wyzwanie, kolejne doświadczenie zawodowe a zarazem niezwykła przygoda  - mówi Agnieszka Anielska.

Powołanie jej na stanowisko prezesa spółki Time ma na celu wzmocnienie obecnego zarządu, a przede wszystkim wzmocnienie- najważniejszego dla ZPR-ów - projektu radiowego.  -  Jestem niezmiernie dumny, że udało mi się pozyskać jedną z najlepszych osób na polskim rynku mediów. Agnieszka Anielska jest doświadczonym fachowcem i menadżerem z ogromem wiedzy niezbędnej w zarządzaniu spółkami medialnymi. Pojawienie się jej osoby w strukturach naszej firmy pozwoli ponadto zacieśnić współpracę pomiędzy naszym holdingiem a wydawnictwem G+J Polska  – mówi Zbigniew Benbenek.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa prezes Time

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl