SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowa ramówka Superstacji: programy prowadzą Pakosińska, Kret, Rutkowski i Jagielski

Telewizja Superstacja wystartowała z odświeżoną ramówką. Są w niej codzienny talk-show Wojciecha Jagielskiego i Katarzyny Pakosińskiej, magazyn kryminalny Krzysztofa Rutkowskiego, programy o tematyce historycznej, społecznej, kryminalnej i ekologicznej.

Article

Stałym punktem w ramówce Superstacji jest codzienny „Tok Szoł” (emisja od poniedziałku do piątku, godz. 18.30 i 22.30). Prowadzić go będą Wojciech Jagielski oraz artystka kabaretowa i aktorka Katarzyna Pakosińska. Gospodarze będą rozmawiać ze znanymi postaciami polskiego show-biznesu: Jagielski w formule wywiadu „jeden na jednego”, zaś Pakosińska zapraszać ma gwiazdy, aby poznać ich punkt widzenia na tematy, którymi żyje świat.

Z kolei w każdy piątek o godz. 18.30 Krzysztof Rutkowski poprowadzi swój „Magazyn Kryminalny”. Pokazane w nim zostaną szokujące sprawy kryminalne, zabójstwa, wymuszenia rozbójnicze, handel ludźmi i inne kontrowersyjne sprawy. Natomiast dziennikarz i popularyzator historii Łukasz Kazek poprowadzi swój program „Superhistorie-Tajemnice przeszłości”. Emisja od poniedziałku do piątku o 15.30 i 17.30.

„Z pierwszej strony” to tytuł programu pary prowadzących Monika Goździalska i Michał Migała. Format ma charakter rozrywkowy, prowadzący w lekki sposób komentują w nim najnowsze doniesienia ze świata gwiazd. Gośćmi będą celebryci, aktorzy czy muzycy. Program można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 15.10.

Superstacja wprowadza także blok programów reporterskich. Od poniedziałku do piątku (godz. 16.30) oglądać można „Magazyn Reporterów - Interwencje”. Program prowadzą Joanna Jonczyk i Marek Gawroński. Natomiast o godz. 16.10 w te same dni - emisja magazynu gospodarczo-politycznego „Ze świata”, prowadzonego przez Agnieszkę Ludwisiak-Wypior.

„Eko-Kret” to autorski program o tematyce ekologicznej Jarosława Kreta. Znany prezenter pogody w przystępny sposób omawia problemy dewastacji środowiska i konieczności jego ochrony. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 15.40 i 17.40. Superstacja wprowadza też „Pogodę EKO” - krótkie, minutowe, graficzne informacje o jakości powietrza w poszczególnych regionach Polski, wykonane na podstawie codziennych badań Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska.

Agnieszka Ludwisiak-Wypior jest też prowadzącą nowego programu interwencyjnego – „Supertemat Sensacje i Skandale” (od poniedziałku do piątku, godz. 17.00). Audycja porusza tematy społeczne, biorą w niej udział goście i eksperci, a tematy zgłaszają wcześniej widzowie.

Według danych Nielsen Audience Measurement w pierwszej połowie br. udział Superstacji w rynku oglądalności wynosił 0,058 proc., o 65,3 proc. mniej niż rok wcześniej. Stacja notuje regularne spadki od czasu wprowadzenia dużych zmian jesienią ub.r., kiedy profil kanału zmienił się z publicystyczno-informacyjnego na tabloidowo-rozrywkowy.

Dołącz do dyskusji: Nowa ramówka Superstacji: programy prowadzą Pakosińska, Kret, Rutkowski i Jagielski

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
mak
Ten zużyty Jagielski teraz codziennie? O Jezuuuuuuuuuuuuuuuuuu
18 6
odpowiedź
User
lol
Ofensywa Jankowskiego!
4 2
odpowiedź
User
bida media
Superstacjo, chcecie być mocną niszową stacją tv? To na litość boską zobaczcie czego brakuje współczesnej telewizorni na terenie RP!! Zobaczcie co jest w necie a czego praktycznie nie ruszają mamałygi w tv. Tylko nie skupiajcie się jedynie na durnowatych selfiakach czy innych plotka,kozaczkach ! Niestety ale obecne media to okupacja przez zgranych podstarzałych "gwiazdeczek" z minionej niereformowalnej epoki !
10 1
odpowiedź