SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowe programy Karoliny Lewickiej i Agaty Kowalskiej w Radiu TOK FM

W poniedziałek 11 września br. Radio TOK FM (Agora) odświeża ramówkę, wprowadzając m.in. nowe programy Karoliny Lewickiej i Agaty Kowalskiej.

Kamila Ceran, szefowa TOK FM Article

Od przyszłego tygodnia program ekonomiczny „EKG - Ekonomia, Kapitał, Gospodarka” (codziennie o godz. 9.00) będzie rozpoczynał się od wywiadów z twórcami polityki gospodarczej i ludźmi tworzącymi gospodarkę.

Nowością na antenie Radia TOK FM będą codzienne programy - „Wywiad polityczny” Karoliny Lewickiej o godz. 17.00 i „Analiza” Agaty Kowalskiej (od 17.20 do 19.00). Goście w studiu skomentują i wyjaśnią bieżące wydarzenia.

- Zapowiada się bardzo gorąca i bogata w wydarzenia jesień. Dzięki nowym audycjom będziemy gotowi, by wydarzenia te precyzyjnie opisywać, komentować i wyjaśniać naszym słuchaczom - mówi Kamila Ceran, redaktor naczelna Radia TOK FM.

O godz. 19.00 Patrycja Wanat zaprosi słuchaczy TOK FM na dwa razy dłuższy niż dotąd (do 19.40) program „Kultura Osobista”, w którym przybliży najważniejsze wydarzenia kulturalne i porozmawia z twórcami, animatorami kultury i ekspertami.

Program „Jeszcze więcej sportu” będzie teraz nadawany o godz. 16.40. Wcześniej audycji można było wysłuchać o 19.20.

W okresie od maja do lipca 2017 roku udział Radia TOK FM wyniósł 2,3 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowe programy Karoliny Lewickiej i Agaty Kowalskiej w Radiu TOK FM

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Edziu M.
Niech Lewicka popracuje nad cerą to wtedy może wróci na koniec do TVN 24.
19 17
odpowiedź
User
prostownik
O! Karolina Lewacka w lewackiej stacji dostała zatrudnienie. Właściwy człowiek we właściwym miejscu!
21 20
odpowiedź
User
Babcia Mówi
Szkoda, że nie będzie więcej programów o charakterze interwencyjnym. Reporterka z Lublina ma zacięcie do tego typu programu. Bo reszta dziennikarzy regionalnych, niestety stawia na inne formy.
Dobrze, że Kowalskiej będzie więcej na antenie, robi dobre audycje.
12 11
odpowiedź
User
Hah
"Goście w studiu skomentują i WYJAŚNIĄ bieżące wydarzenia" - rozumiem, że wszystkim "samodzielnie myślącym", za jakich uważają się słuchacze tego radia.
12 10
odpowiedź
User
radiowiec
Niech Lewicka popracuje nad cerą to wtedy może wróci na koniec do TVN 24.
Podejcie do ludzi też mogła by poprawić bo zabija ją pycha
16 9
odpowiedź