Nowe spojrzenie na serwis Absolut

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

 Od października bieżącego roku, pod adresem www.absolut.com.pl można oglądać odświeżony serwis firmy Absolut - meble biurowe, przygotowany przez agencję interaktywną OS3 multimedia.

Zadaniem agencji była modyfikacja szaty graficznej oraz rozbudowa serwisu o prezentację nowych kolekcji mebli oferowanych przez firmę.

"Nowe trendy na rynku, potrzeba zwiększenia interaktywności i umocnienia wizerunku w sieci, spowodowały, że zdecydowaliśmy się na zmianę szaty graficznej naszego serwisu. Dostrzegamy wciąż wzrastające oczekiwania wobec Internetu i jego wykorzystania do komunikacji. Chcemy aktywniej promować się poprzez to medium. Serwis uległ zmianie również ze względu na fakt, iż nasza firma pozyskała nowego partnera handlowego i wprowadziła na rynek nową ofertę. Zmiany merytoryczne wynikają też z potrzeby częstszego aktualizowania serwisu i umacniania jego funkcji informacyjnej. Oferujemy firmom kompleksowe usługi wyposażania wnętrz. Mamy bardzo szeroki asortyment produktów, Internet daje nam praktycznie nieograniczone możliwości ich zaprezentowania" powiedziała Małgorzata Kempa, dyrektor do spraw marketingu firmy Absolut.

 "Ze względu na fakt, że współpraca naszej agencji z firmą Absolut trwa już trzy lata, doskonale znamy wymagania i charakter tej firmy. Doświadczenie, jakie zdobyliśmy tworząc multimedialne katalogi produktów i internetowe kampanie reklamowe, promujące meble Absolut sprawiło, że konsekwentnie realizujemy strategię rozwoju marki w internecie. Serwis www.absolut.com.pl utrzymany jest w bardzo nowoczesnej stylistyce, która doskonale komponuje się z oferowanymi przez Absolut meblami. Tworząc nową wizualizację serwisu zależało nam na wprowadzeniu harmonii miedzy prezentowanymi produktami i wyglądem poszczególnych podstron. Obecny wygląd serwisu podkreśla profesjonalizm i pozycję firmy Absolut. Dodatkowo jest bardzo przejrzysty i jasny, dzięki czemu prezentacja produktów jest łatwa i klarowna." powiedział Tomasz Pruszczyński, dyrektor zarządzający agencji interaktywnej OS3 multimedia.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Centrum Łukasiewicz wybiera agencję mediową

Centrum Łukasiewicz wybiera agencję mediową

TVP3 Kielce rusza z nowym wirtualnym studiem

TVP3 Kielce rusza z nowym wirtualnym studiem

Marka KitKat oficjalnym partnerem Formuły 1

Marka KitKat oficjalnym partnerem Formuły 1

KRRiT wezwała do wstrzymania reklamy Łomży z Karolakiem. Mamy stanowisko browaru [TYLKO U NAS]

KRRiT wezwała do wstrzymania reklamy Łomży z Karolakiem. Mamy stanowisko browaru [TYLKO U NAS]

Polska chce interwencji KE wobec TikToka. Chodzi o antyunijną propagandę

Polska chce interwencji KE wobec TikToka. Chodzi o antyunijną propagandę

Nowa usługa w mObywatelu. Wirtualny asystent ułatwi korzystanie z usług publicznych

Nowa usługa w mObywatelu. Wirtualny asystent ułatwi korzystanie z usług publicznych