SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowe strefy numeracyjne w usłudze Prefiks 1069

W usłudze Prefiks 1069 świadczonej przez sieć Plus zostały udostępnione połączenia lokalne w kolejnych dwóch strefach numeracyjnych: gdańskiej - 58 i olsztyńskiej - 89.

Wykonywanie połączeń lokalnych poprzez Prefiks 1069 to przede wszystkim niższe stawki za rozmowy przy zachowaniu wysokiej jakości połączeń. Koszt minuty dla klientów indywidualnych za połączenie lokalne przy wykorzystaniu Prefiksu 1069 po godz. 18.00 wynosi 10 gr brutto, w godz. od 8.00 do 18.00 – 15 gr brutto. Opłata za połączenie międzynarodowe do sieci stacjonarnych w wybranych krajach wynosi 37 gr brutto, zaś do sieci komórkowych po godz. 18.00 - 61 gr brutto.

Koszt połączenia lokalnego dla klientów biznesowych to 11 gr netto przez całą dobę, międzynarodowego do sieci stacjonarnych w wybranych krajach - 25 gr netto oraz do sieci komórkowych – 74 gr netto. Opłaty za połączenia naliczane są co sekundę.

Połączenia lokalne w usłudze Prefiks 1069 mogą być realizowane ponadto w następujących strefach numeracyjnych:
- warszawska strefa numeracyjna - 22
- katowicka strefa numeracyjna - 32
- poznańska strefa numeracyjna - 61
- wrocławska strefa numeracyjna – 71
- szczecińska strefa numeracyjna – 91
- bydgoska strefa numeracyjna – 52.

Połączenia międzymiastowe i do sieci komórkowych za pomocą usługi 1069 mogą być wykonywane na terenie całego kraju.

Abonenci sieci Plus korzystający z usługi Prefiks 1069 z ustawioną preselekcją 1069 zostaną automatycznie przełączeni na realizację połączeń lokalnych poprzez sieć Plus. Osoby niekorzystające z preselekcji mogą realizować połączenia lokalne poprzez ręczny wybór prefiksu 1069 - poinformowała Elżbieta Sadowska, rzecznik prasowy sieci Plus.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowe strefy numeracyjne w usłudze Prefiks 1069

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl