SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowe twarze w Sigmie

Agencja PR Sigma International (Poland) Ltd zatrudniła pięć nowych osób

W związku ze zdobyciem nowych klientów agencja PR
Sigma International (Poland) Ltd zatrudniła pięć nowych osób:

1. Anna Proszowska - Senior Account Manager
Jest absolwentką Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego na kierunku Marketing i Zarządzanie. W latach 1999-2001
pracowała jako sekretarz redakcji w czasopiśmie z branży IT, następnie, w latach 200-2002 była specjalistą do spraw PR w Powszechnym Towarzystwie
Emerytalnym PZU SA zarządzającym Otwartym Funduszem Emerytalnym PZU ,,Złota Jesień. Od 2002 r. pracowała w polskim oddziale koncernu ABB na stanowisku Web Country Manager, Communication Department /Sales Support Department.
Wykłada PR i komunikację w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych im. Jerzego Giedroycia oraz na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania. W Sigmie kieruje działem społecznej odpowiedzialności biznesu.

2. Piotr Kośmicki - Junior Account Executive
Ukończył w br. studia w Instytucie Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. W czasie studiów pracował w Telegazecie TVP. Działa wstowarzyszeniu absolwentów UW. W Sigmie jest członkiem zespołu zajmującego się firmą i produktami Panasonic.

3. Tomasz Kułakowski - Account Executive
W 2003 r. ukończył studia w Instytucie Telekomunikacji na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Podczas studiów pracował jako dziennikarz Gazety Wyborczej. Przez dwa ostatnie dwa lata był PR Managerem i rzecznikiem prasowym Klubu Koszykarskiego Polonia Warszawa. W Sigmie pracuje w zespole zajmującym się klientami z branży lotniczej - Germanwings i Pratt & Whitney.

4. Ewa Surmacz - Junior Account Manager
Ukończyła filozofię na UW. Przez kilka lat pracowała w jednej z czołowych agencji PR, a następnie w agencji reklamowej. W Sigmie pracuje w zespole zajmującym się procesem prywatyzacji PKO BP.

5. Andżelika Wszołek - Junior Account Executive
Ukończyła w br. dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Jagiellońskim. Studiowała także na Katolickim Instytucie Eichstatt-Ingolstadt i w Indiana University South Bend (USA). Odbyła praktyki w Gazecie Wyborczej w Krakowie oraz w kilku firmach w Niemczech. W Sigmie jest członkiem zespołu zajmującego się klientami z sektora usług.

Ponadto nowym Senior Account Managerem została Charlotte Wawrzyniak, a nowym Account Managerem - Agnieszka Róg.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowe twarze w Sigmie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl