Oberstdorf, Garmisch-Partenkirchen, Innsbruck i Bischofshofen – to na te miasta już od niedzieli zwrócone będą oczy wszystkich miłośników skoków narciarskich. W dniach 28 grudnia – 6 stycznia w Niemczech i Austrii rozegrany zostanie Turniej Czterech Skoczni.
W najważniejszym turnieju w Pucharze Świata w skokach narciarskich Polskę reprezentować będą Kacper Tomasiak, Kamil Stoch, Piotr Żyła, Paweł Wąsek i Maciej Kot.

Będa studia spod skoczni
Rywalizację w Turnieju Czterech Skoczni skomentują Igor Błachut i Michał Korościel. W studiach prowadzonych w Niemczech i Austrii przez Damiana Michałowskiego i Sebastiana Szczęsnego gośćmi będą Jakub Kot, Magdalena Pałasz, Sławomir Hankus i Martin Schmitt. Z kolei reporterami na miejscu będą Paweł Kuwik i Kacper Merk.
Eurosport 1, HBO Max i Player pokażą na żywo każdy skok Turnieju Czterech Skoczni, łącznie z kwalifikacjami. Z kolei TVN będzie transmitował wszystkie konkursy.
Plan transmisji Turnieju Czterech Skoczni
- Niedziela, 28 grudnia, 15:45 Oberstdorf, kwalifikacje, Eurosport 1, HBO Max, Player
- Poniedziałek, 29 grudnia, 16:00, Oberstdorf, konkurs, TVN, Eurosport 1, HBO Max, Player
- Środa, 31 grudnia, 12:50, Garmisch-Partenkirchen, kwalifikacje, Eurosport 1, HBO Max, Player
- Czwartek, 1 stycznia, 13:30, Garmisch-Partenkirchen, konkurs, TVN, Eurosport 1, HBO Max, Player
- Sobota, 3 stycznia, 14:00, Innsbruck, kwalifikacje, Eurosport 1, HBO Max, Player
- Niedziela, 4 stycznia, 13:00, Innsbruck, konkurs, TVN, Eurosport 1, HBO Max, Player
- Poniedziałek, 5 stycznia, 15:50, Bischofshofen, kwalifikacje, Eurosport 1, HBO Max, Player
- Wtorek, 6 stycznia, 15:50, Bischofshofen, konkurs, TVN, Eurosport 1, HBO Max, Player










