SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowości na stronie Portalu FK

Czaty z ekspertami i forum dyskusyjne w poradniku finansowo-księgowym online

Dostępna jest nowa, wzbogacona strona internetowa serwisu finansowo-księgowego Portalu FK.

"Nowa strona została zaprojektowana z myślą o naszych odbiorcach. Portal jest dla nich nieocenionym źródłem najnowszej, sprawdzonej informacji, miejscem uzyskania profesjonalnej porady eksperta, forum wymiany poglądów dotyczących kwesti finansowo-księgowych. Właśnie z myślą o tych zastosowaniach wprowadziliśmy odbywający się co dwa tygodnie czat z ekspertem oraz forum dyskusyjne dla księgowych." - podkreśla walory nowej strony Ewa Marmurska - Karpińska, wydawca.

W związku z akcesją Polski do Unii na stronie pojawił się nowy link: PORTAL FK w Unii Europejskiej, gdzie są szeroko omawiane zmiany w prawie polskim, zachodzące w związku z wejściem Polski do UE.

W ostatnim czasie Portal FK nawiązał również współpracę z Krajowym Rejestrem Długów, czego efektem będzie możliwość wygenerowania ze strony Portalu FK umowy na współpracę z KRD, uzyskania porady telefonicznej, a nawet umówienia spotkania z doradcą KRD. Portal FK umożliwia w ten sposób swoim użytkownikom pełny dostęp do informacji i narzędzi, które mogą im pomóc w sprawdzeniu rzetelności partnerów biznesowych.

Usystematyzowano również zawartość działu "pio", czyli działu pytania i odpowiedzi. Pytania w tym dziale zostały podzielone tematycznie na podkategorie tak, aby użytkownik mógł w prosty i szybki sposób znaleźć odpowiedź na swoje pytanie, np. Dział VAT podzielono na: PKWiU i Stawki podatku VAT, Kasy fiskalne, Akcyza, Cło, Faktury i korekty, Refakturowanie, Deklaracje podatkowe, Ewidencja VAT, Odliczenie VAT, Reprezentacja i reklama, Obowiązek podatkowy w VAT, Zwolnienia i ulgi, Zwrot VAT.

W portalu znalazł się również dział "Wchodzą w życie"- kalendarium, w którym przypominamy użytkownikom, kiedy wchodzą w życie nowe ustawy lub rozporządzenia, dział "Partnerzy" tworzący listę wszystkich firm i instytucji, z którymi współpracuje portal FK, oraz dział "Opinie użytkowników o portalu", zawierający komentarze użytkowników.

Zwiększyła się również powierzchnia reklamowa portalu FK. Obecnie dostępne są dwa banery o wymiarach 468x60 i 130x100, znajdujące się na stronie głównej oraz podstronach.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowości na stronie Portalu FK

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl