SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy członek Związku Firm Public Relations

Mmd została przyjęta do Związku Firm Public Relations. Obecnie Związek zrzesza 24 agencje.

Istniejąca na polskim rynku od 1996 roku firma Mmd funkcjonuje w ramach sieci 18 biur, które działają w Austrii, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Estonii, Kazachstanie, Litwie, Łotwie, Rosji, Słowacji, Słowenii, Serbii, Turcji, Uzbekistanie, na Ukrainie i Węgrzech. Polskie biuro jest drugim co do wielkości w sieci Mmd i zatrudnia 28 konsultantów mających specjalistyczną wiedzę i doświadczenie w branży farmaceutycznej, nowoczesnych technologii, przemysłowej i finansowej.

Polskim oddziałem Mmd kieruje Ian Herbison, który wcześniej pracował w biurach firmy w Bośni, Bułgarii, Chorwacji, Rumunii, Serbii i na Węgrzech.

- Grono agencji zrzeszonych w Związku powiększyło się o nowego, ważnego partnera. Jestem przekonany, że międzynarodowe doświadczenie Mmd przyczyni się do wzmocnienia działań Związku w zakresie utrzymania wysokich standardów Public Relations w naszym kraju – powiedział Paweł Trochimiuk, prezes Związku Firm Public Relations.

- Cieszymy się za faktu dołączenia do Związku Firm Public Relations. Jako firma członkowska chcemy odgrywać w Związku aktywną rolę, dzielić się naszym międzynarodowym doświadczeniem oraz mieć wkład w budowanie etycznej i profesjonalnej branży PR w Polsce – powiedział Ian Herbison, dyrektor generalny Mmd Polska.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy członek Związku Firm Public Relations

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl