SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy Dyrektor Browaru Kasztelan

Od 1 maja br. funkcję Dyrektora Browaru Kasztelan obejmie Tomasz Malec.

Tomasz Malec przejmie stanowisko Dyrektora Browaru Kasztelan po Michale Gotowale, który od 01maja 2006 roku pełnić będzie funkcję Prezesa Bosman Browar Szczecin S.A.

Browar Bosman i Browar Kasztelan wchodzą w skład Grupy Carlsberg Polska S.A.

    

Tomasz Malec (l. 38) urodził się w Łodzi, gdzie ukończył w roku 1992 Politechnikę Łódzką i uzyskał tytuł magistra inżyniera elektronika. Jest także absolwentem (1997 r.) podyplomowego Centrum Badań i Studiów Francuskich na Uniwersytecie Łódzkim.

Tomasz Malec pracował na stanowisku menedżera wydziału technicznego w Hucie Aluminium Konin S.A., gdzie nadzorował pracę pionu technicznego oraz uczestniczył w restrukturyzacji firmy.
W latach 2000 – 2001 piastował funkcję Prezesa Zarządu i Dyrektora firmy Nowoczesne Produkty Aluminiowe Sp. z o. o., w której odpowiadał za przygotowanie biznesplanu produkcji podzespołów dla przemysłu motoryzacyjnego, zarządzał systemem jakości, zakupami oraz przygotowaniem działalności produkcyjnej w krakowskiej strefie ekonomicznej.

W tych samych latach pełnił również funkcję Wiceprezesa Rady Nadzorczej Zakładów Metalurgicznych Skawina S. A., reprezentując w Radzie głównego udziałowca spółki - Hutę Konin.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy Dyrektor Browaru Kasztelan

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl