SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy Intranet dla Vattenfall Polska

NG Interactive stworzyło dla firmy Vattenfall jednej z największych w Europie firm energetycznych intranetowy system komunikacji wewnętrznej

Intranet jest wykorzystywany przez ponad dwa tysiące pracowników Elektrociepłowni Warszawskich i Górnośląskiego Zakładu Elektroenergetycznego.

Intranet stał się źródłem najnowszych informacji o wydarzeniach w firmie. Jest również bazą wiedzy i zbiorem dokumentów dla poszczególnych firm wchodzących w skład grupy.

Informacje zostały podzielone na sześć głównych działów, które grupują: informacje o poszczególnych firmach, aktualności, dokumenty firmowe oraz procedury. Cześć informacji jest aktualizowana codziennie np. przegląd prasy ogólnopolskiej i lokalnej.

Intranet stał się zbiorem dokumentów korporacyjnych Vattenfall jak i dokumentów poszczególnych firm wchodzących w skład Grupy. System do zarządzania treścią pozwala na szybkie wprowadzanie zmian i aktualizacje zarówno w strukturze grupowania dokumentów jak i w samych dokumentach.

Nie zapomniano też o czasie wolnym pracowników. Specjalnie dla nich stworzony został dział w którym przedstawiane są możliwości spędzania wolnego czasu, relacje z odbytych imprez oraz wyniki wewnętrznych zawodów sportowych. Pracownicy również mogą zamieszczać swoje ogłoszenia z ofertami kupna, sprzedaży i zamiany.

Intranet posiada intuicyjną nawigację. Wyposażony został w wyszukiwarkę która oprócz treści zawartych na stronach www przeszukuje również dołączone do stron dokumenty, dzięki czemu znacznie skraca czas potrzeby na odnalezienie dokumentów.

Intranet jest zbudowany w oparciu o system do zarządzania treścią. Osoba edytująca treść może zmieniać dowolny element na stronie z możliwością bieżącego podglądu wprowadzanych zmian. System pozwala na nadawanie praw do edycji dla poszczególnych użytkowników jak i grupie użytkowników. NG Interactive zorganizowało szkolenie dla wszystkich osób uprawnionych do administracji i edycji treści.

Intranet został wykonany w technologii ASPX w oparciu o bazy Microsoft SQL. Od momentu podpisania umowy do pełnego wdrożenia upłynęły 2 miesiące.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy Intranet dla Vattenfall Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl