SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy klient agencji PRimoloko

Do grona coraz liczniejszych klientów agencji Primoloko dołączyła firma Nivena - producent ubrań ciążowych.

Zadaniem powierzonym przez klienta agencji PRimoloko jest zmiana wizerunku marki Nivena i ugruntowanie pozycji firmy na rynku.

Kolekcje ubrań ciążowych firmy Nivena możemy znaleźć w ponad 80 firmowych butikach na terenie całej Polski. Ta rodzinna firma prosperuje na rynku od 17 - stu lat i cały czas energicznie się rozwija. W październiku br. planowane jest otwarcie kolejnej placówki w nowo powstającym prestiżowym centrum handlowym w Warszawie – Złote Tarasy.

Zadaniem Primoloko, przede wszystkim jest zmiana wizerunku marki firmy Nivena  a także zintensyfikowanie obecności marki w mediach. Działania te będą realizowane głównie poprzez intensywne działania media relations,  jak również poprzez udział w wybranych eventach spójnych z filozofia marki.

Nivena – to nie tylko ubiory ciążowe – mówi Andrzej Buchalski – właściciel firmy Nivena. Naszą misja jest dbałość o świadomość świata jak wielkie znaczenie ma okres ciąży dla wszystkich zainteresowanych, zarówno dla Matki, Dziecka jak i Ojca. Zmiany zachodzące w społeczeństwie i naszym nastawieniu do procesu budowania rodziny i narodzin nowego człowieka zobowiązują. Dlatego też wspieramy przedsięwzięcia które wspierają wizerunek  przyjaznego i odpowiedzialnego wymiaru macierzyństwa. W naszej działalności przekłada się totakże na wygodne i funkcjonalne ubiory projektowane zgodnie z trendami światowymi – dodaje.

W najbliższej przyszłości NIVENA wspiera dwa społeczne projekty – pierwszy to akcja społeczna „Twoje dziecko w centrum naszej uwagi” organizowana przez Fundację Szczęśliwe Macierzyństwo i Centrum Handlowo-Rozrywkowym Poznań Plaza, kolejny to VI Światowy Dzień FAS (Fetal Alkohol Syndrome) organizowany 9 września 2006roku w Warszawie przez PARPA.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy klient agencji PRimoloko

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl