SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy klient OgilvyOne

Agencja OgilvyOne Worldwide w Warszawie wygrała przetarg na regularną obsługę NORD/LB Bank Polska Norddeutsche Landesbank SA

Celem realizowanych działań będzie budowanie świadomości tej marki wśród klientów korporacyjnych.

Pierwszym projektem jaki OgilvyOne realizuje dla NORD/LB Bank Polska jest stworzenie identyfikacji wizualnej banku oraz pakietu materiałów korporacyjnych. W nadchodzących miesiącach planowane są działania reklamowe mające na celu pozyskiwanie nowych klientów. Będą one towarzyszyć powstawaniu kolejnych filii banku w największych miastach Polski.

NORD/LB Bank Polska, działający na naszym rynku od 2002 roku, obsługuje wyłącznie klientów korporacyjnych koncentrując się na wybranej grupie klientów i na produktach dopasowanych do ich indywidualnych potrzeb. Głównym obszarem działalności Banku jest finansowanie projektów inwestycyjnych i kredytowanie bieżącej działalności firm. NORD/LB Bank Polska zajmuje się też finansowaniem transakcji handlu zagranicznego i bankową obsługą przedsiębiorstw.

Agencja OgilvyOne Worldwide, należąca do Ogilvy Group Poland, świadczy usługi z zakresu 'marketing services'. Głównym obszarem specjalizacji OgilvyOne jest budowanie programów relacji (CRM) w oparciu o zasady Customer Ownership - strategii CRM według metodologii OgilvyOne na świecie. Wszelkie działania z zakresu komunikacji BTL realizowane przez OgilvyOne poprzedzone są precyzyjnym planowaniem strategicznym.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy klient OgilvyOne

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl