SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy konkurs "Trójki"

Od 10 lutego słuchacze Trójki mają okazję wzięcia udziału w nowym konkursie

Majster, czyli Stefan Friedman i jego podopieczny - Magister prowadzą dialog utrzymany w konwencji niezapomnianych skeczów cyklu "Fachowcy", które Stefan Friedman pisał wraz z nieodżałowanym Docentem - Jonaszem Koftą. Podpowiedzi w postaci dialogu dowcipnie opisującego daną profesję nadawane są o 9.17, 10.17 i 11.17 od poniedziałku do piątku.

Zadaniem uczestników konkursu jest odgadnięcie, o jakim zawodzie rozmawiają Majster z Magistrem i przesłanie prawidłowej odpowiedzi SMS-em lub telefonicznie. Każda z czterdziestu edycji konkursu wyłoni zwycięzcę spośród osób, które podadzą prawidłową odpowiedź. Codziennie o godzinie 11.50 Mariusz Rokos dzwoni do wylosowanej osoby i zadaje jej pytanie konkursowe. Do zdobycia są odtwarzacze DVD, aparaty cyfrowe, wieże, drukarki.

Do puli finałowej trafiają wszyscy słuchacze, którzy udzielili poprawnej odpowiedzi, przesłali ją za pomocą SMS-a lub zadzwonili do Trójki. Losowanie nagrody głównej - zestawu sprzętu radiowo-telewizyjnego odbędzie się 7 kwietnia w audycji "Trzecie śniadanie" w godz. 9.00-12.00.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy konkurs "Trójki"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl