SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy podział kompetencji w Broker FM

W związku ze zmianą struktury właścicielskiej w Spółce Broker FM (właściciel RMF)) nowa Rada Nadzorcza dokonała zmian w Zarządzie Spółki.

Prezes Marek Dworak ma skoncentrować się na pracach działu finansowego oraz działu sprzedaży. Ponadto będzie koordynować i nadzorować pracę Działu Rozwoju Oprogramowania i Nowych Technologii, do którego zadań należy przygotowywanie rozwiązań technologicznych do produkcji, zarządzania i dystrybucji kontentu multimedialnego. Dodatkowo Marek Dworak będzie sprawował bezpośredni nadzór właścicielski nad spółkami należącymi do Grupy Broker.

Wiceprezes Kazimierz Gródek odpowiadać będzie za dział prawny, techniczny oraz administracyjny, a także za sprawy regulacyjne (współpraca z organami administracji). Dodatkowo podlegać mu będą działy public relations, marketingu i promocji, które świadczą obsługę wszystkich stacji radiowych wchodzących w skład Grupy Broker. W gestii Kazimierza Gródka pozostanie także nadzór i koordynacja rozwoju sieci radiowych Grupy.

Wiceprezes Tadeusz Sołtys, nowo powołany członek zarządu Broker FM, będzie odpowiedzialny za nadzór programowy nad wszystkimi stacjami radiowymi Grupy FM: RMF FM, RMF Classic, Radia Man we Lwowie, a także za wszystkie internetowe stacje radiowe, należące do Grupy Broker.

Nowy podział kompetencji dokonano ze względu na zmiany, które zaszły w Zarządzie Spółki. W związku z nowym podziałem stanowisk należało także zmienić zakres odpowiedzialności poszczególnych osób, które będą zarządzały Grupą Broker – wyjaśnia Broker.

Pod koniec ub.r. Broker FM S.A. sprzedał udziały niemieckiej spółce Bauer Media Invest.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy podział kompetencji w Broker FM

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl