SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

o2.pl Internetową Firmą Roku

Firma o2.pl została nagrodzona tytułem 'Internetowa Firma Roku,

Doceniono wprowadzenie Tlenofonu, pierwszej kompleksowej usługi telefonii internetowej w Polsce, zwiększenie pojemności bezpłatnych kont pocztowych do 1GB, a także odnowienie wizerunku i poszerzenie o nowe serwisy tematyczne Portalu o2.pl.

Według dziennikarzy „Internet Standard” o2.pl to firma, która w ubiegłym roku najbardziej wyróżniła się na rynku, pokazała że potrafi nie tylko dostosować się do bieżących trendów, ale także je dyktować. „Tytuł przyznajemy przede wszystkim za promocję telefonii internetowej i ofertę Tlenofonu, a także za 1 GB darmowe konta pocztowe, zmianę wizerunku i utworzenie redakcji online” – uzasadnia swój wybór redakcja.

Jest to trzecia nagroda zdobyta w 2004 roku. Wcześniej o2.pl sp. z o.o. otrzymała tytuł „Przedsiębiorca Roku 2004” w kategorii Nowy Biznes Ernst&Young, jak również została laureatem nagrody „Indywidualność Rynku - Merkury 2004” przyznawaną przez redakcję dziennika „Rynki Zagraniczne”. o2.pl pozostaje w ścisłej czołówce polskich portali internetowych. W grudniu 2004 roku zanotowano (wg gemiusTraffic) 5,54 mln użytkowników odwiedzających strony WWW, 900 tys. internautów korzystających z komunikatora Tlen.pl i 3,1 mln aktywnych kont pocztowych.

- Cieszymy się, że ciągłe starania o poprawianie i dostosowywanie naszych usług do wymagań użytkowników oraz rynku zostały docenione – mówi Krzysztof Sierota, jeden z właścicieli o2.pl, „Firmy Internetowej Roku” 2004. – Chcemy nadal wyznaczać kierunki rozwoju usług internetowych w Polsce i dyktować standardy obowiązując na rynku.
- Dobre wyniki biorą się między innymi ze struktury firmy i sposobu jej zarządzania. Zarząd nie przesiaduje w gabinetach, ale pracuje na równi z innymi, wspierając ich w pracy. o2.pl to zespół ludzi kompetentnych, z wieloletnim już doświadczeniem - dodaje Michał Brański, odpowiedzialny za redakcje i dział sprzedaży reklam. - Mamy efektywny system zarządzania projektami, projekty uczenia się od liderów i doskonalenia umiejętności.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: o2.pl Internetową Firmą Roku

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl