SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Odnowione Randki

Serwis Randki w portalu INTERIA.PL przeszedł kolejną modernizację

Serwis Randki w portalu INTERIA.PL przeszedł kolejną modernizację. Odświeżony został layout serwisu, ulepszono funkcjonalność poszczególnych jego części i wprowadzono nowe opcje dla użytkowników.

Oprócz wprowadzenia w serwisie nowej oprawy graficznej nieznacznie zmodernizowano układ jego stron i system nawigacji. Zmodyfikowano również działanie niektórych dostępnych w Randkach funkcji, tak by korzystanie z serwisu było wygodniejsze dla użytkowników i bardziej intuicyjne. Wprowadzone w serwisie zmiany dotyczą jednak głównie rozszerzenia możliwości komunikacji pomiędzy użytkownikami. Do dotychczas istniejących kanałów - wewnętrznego systemu wiadomości, dedykowanego kanału czat, SMSów, WAP, PDA, serwisu teletekstowego TV Polsat i poczty głosowej - dołączyły moderowane forum, listy dystrybucyjne oraz wiadomości e-mail.

Forum dyskusyjne jest opartą na interfejsie WWW formą wymiany poglądów, w której wypowiedzi uczestników dotyczące poszczególnych tematów pogrupowane są w wątki. Każdy użytkownik może też stworzyć własną listę dystrybucyjną poprzez utworzenie grupy z osób dodanych przez niego do „moich kontaktów” i w prosty sposób wysłać tę samą wiadomość do wszystkich osób z grupy. Jednocześnie wiadomości przesyłane pomiędzy korzystającymi z serwisu mogą być przesyłane nie tylko za pomocą wewnętrznego systemu wiadomości i SMSów, ale również dodatkowo jako e-mail. Wiadomości te dostarczane są bezpośrednio na adres skrzynki użytkownika-odbiorcy. Ponadto użytkownicy wysyłający SMS, mogą sprawdzić ilość liter oraz długość wysyłanej wiadomości.

Randki w portalu INTERIA.PL to pierwszy w Polsce, uruchomiony 8 lipca 2002 r., i największy jak do tej pory w kraju serwis typu „match-making”. Umożliwia on, na podstawie szczegółowych profili demograficzno-behawioralnych, wyszukiwanie osób spełniających określone przez użytkownika kryteria i nawiązywanie z nimi kontaktu. Komunikacja pomiędzy użytkownikami Randek odbywa się za pośrednictwem systemu, co zapewnia im anonimowość, dyskrecję i pełne bezpieczeństwo nawiązywania nowej znajomości.

W połowie września br. w serwisie zarejestrowanych było ponad 460 tys. użytkowników, z czego 40 tys. udostępniło swoje zdjęcia.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Odnowione Randki

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl