SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Ogilvy & Mather: dołączają Słomka i Cichocki, Mateuszewski na czele social media

Pracę w grupie Ogilvy & Mather rozpoczęli Magdalena Słomka i Tomasz Cichocki. Natomiast na nowe stanowiska w firmie awansowali Tomasz Matuszewski, Agata Kempińska, Monika Janeczko i Janusz Heller.

Tomasz Cichocki dołączył do Ogilvy PR, gdzie będzie odpowiedzialny za rozwój działań public relations w zintegrowanej strukturze Ogilvy & Mather oraz rozszerzenie tych usług na zewnątrz. Poprzednio przez cztery lata pracował jako account manager w Partner of Promotion. Nadzorował prace nad projektami dla klientów zarówno z sektora prywatnego (m.in. Toshiba, Logitech, Oki, AMD, Polsat Viasat, Electronic Arts, Skanska Residential Developement), jak i publicznego (Główny Inspektorat Transportu Drogowego). Wcześniej pracował jako dziennikarz.

Magdalena Słomka dołączyła na stałe do zespołu Ogilvy & Mather Advertising, obejmując funkcję account coordinatora. Przez ostatnie dwa miesiąca odbywała w agencji staż, pracując przy projektach dla Saturna, British American Tobacco i Jutrzenki.

Z kolei Tomasz Matuszewski awansował na stanowisko head of social media w Ogilvy One. Będzie odpowiedzialny za opracowywanie i nadzór nad wdrażaniem strategii dla obecnych (m.in. Nju Mobile) i przyszłych klientów agencji. Poprzednio był account managerem, w agencji pracuje od maja ub.r.

Agata Kempińska objęła stanowisko junior account managera w spółce Geometry Global. Zajmie się działaniami dla Payback Polska. Poprzednio pełniła funkcję account executive, w grupie Ogilvy & Mather pracuje od marca ub.r.

Monika Janeczko będzie pełnić funkcję senior account executive w Ogilvy & Mather Advertising i kontynuować pracę dla British American Tobacco, Unilevera oraz BP. Wcześniej zajmowała stanowisko account executive, z agencją jest związana od października 2012 roku.

Natomiast Janusz Heller otrzymał awans na stanowisko account executive w Ogilvy PR. Będzie prowadził bieżące działania dla Grohe i ProChile. Poprzednio pełnił funkcję junior account executive, w agencji pracuje od września ub.r.

Dołącz do dyskusji: Ogilvy & Mather: dołączają Słomka i Cichocki, Mateuszewski na czele social media

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl