SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

TVP Seriale z najwyższą oglądalnością w maju, AXN na podium

W zeszłym miesiącu pozycję niekwestionowanego lidera oglądalności wśród stacji filmowo-serialowych zajęły TVP Seriale. Największym wzrostem w zestawieniu pochwalić się mogło FOX Comedy, a liderem spadków była stacja AXN White - raport Wirtualnemedia.pl.

Udział kanału TVP Seriale w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w maju 2018 roku względem analogicznego okresu rok wcześniej zmniejszył się o 13,10 proc. i ukształtował się na poziomie 1,46 proc. - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, udostępnionych portalowi Wirtualnemedia.pl przez Mediacom.

Drugie miejsce zajęła naziemna Stopklatka TV. W analizowanym okresie jej wynik wyniósł 1,03 proc., po wzroście o 13,19 proc.

Na podium (po awansie z szóstej pozycji) znalazł się jeszcze AXN, którego udział uplasował się na poziomie 0,45 proc. (do góry o 25 proc.).

Najwięcej zyskał kanał FOX Comedy, który awansował z miejsca 28. na 24. Jego udział się podwoił do 0,06 proc.

Z kolei najwięcej stracił AXN White, którego wynik zmalał o 53,85 proc. do 0,06 proc. udziału. W zestawieniu spadła ona z 15. na 24. miejsce.

W grupie komercyjnej 16-49 w maju br. pozycję lidera oglądalności także zajęły TVP Seriale z udziałem na poziomie 1,67 proc., po spadku o 14,36 proc.

Druga lokata też należała do stacji Stopklatka TV (0,96 proc. udziału; wzrost o 5,49 proc.). Na podium znalazł się jeszcze Comedy Central, który awansował z miejsca czwartego (0,77 proc.; do góry o 40 proc.).

Największym wzrostem udziału, wynoszącym 85,71 proc. do 0,13 proc., też pochwalić się mógł FOX Comedy. Również i w tym ujęciu najwięcej stracił AXN White - było to 75 proc. do 0,03 proc. udziału.

Dołącz do dyskusji: TVP Seriale z najwyższą oglądalnością w maju, AXN na podium

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Pritchet
Fox Comedy #najlepsze
odpowiedź
User
Gość
A co z kanałami : filmbox action, filmbox extra i filmbox arthous?
odpowiedź
User
Michał
A co można obejrzeć na Tvp Seriale. W kółko po raz milionowy Ranczo. Jeszcze 15 razy na dzień. A i Ojciec Mateusz. Dzięki temu kanałowi można sie nauczyć na pamięć każdy dialog z każdego odcinka. Nie wspominając ze kazdy wie co sie wydarzy w kazdym odcinku.
odpowiedź