SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Polo TV na czele kanałów muzycznych w listopadzie, Vox Music TV z największym wzrostem

Najpopularniejszym kanałem muzycznym w listopadzie br. było Polo TV, a drugie miejsce zajęła Eska TV. Największym wzrostem w zestawieniu pochwalić się mogło Vox Music TV, a najwięcej straciło TO!TV - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Article

Udział naziemnego kanału Polo TV w listopadzie 2018 roku wyniósł 0,66 proc. W porównaniu do analogicznego okresu rok wcześniej wzrósł on o 26,96 proc. - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, udostępnionych portalowi Wirtualnemedia.pl przez Mediacom.

Drugie miejsce zajęła Eska TV, której udział wyniósł 0,36 proc., po spadku o 5,94 proc.

Podium uzupełnia należąca do Telewizji Polsat stacja Disco Polo Music. Jej średni miesięczny udział w rynku telewizyjnym wyniósł 0,12 proc. (wynik tego kanału względem listopada ub.r. poszedł w dół o 2,42 proc.).

Czwarty był kanał 4FunTV. Jego średni udział w analizowanym okresie wyniósł 0,10 proc. (spadek o 7,27 proc.).

Największym wzrostem pochwalić się mogła stacja Vox Music TV, której średni udział poszedł do góry o 85 proc. do 0,04 proc. Kanał ten w zestawieniu awansował z 13. na 7. lokatę.

Z kolei najbardziej spadł wynik kanału TO!TV - o 87,50 proc. do 0,003 proc. udziału. Stacja ta spadła z 12. na 18. miejsce.

W grupie widzów w wieku od 16 do 49 lat w listopadzie br. również na pozycji lidera znalazło się Polo TV. Udział tego kanału, po wzroście o 28,66 proc., wyniósł 0,99 proc.

Na drugiej lokacie uplasowała się Eska TV, której udział wyniósł 0,68 proc. (w dół o 4,62 proc.). Podium uzupełnia kanał 4FunTV (0,24 proc. udziału; + 1,27 proc.).

Największy wzrost w zestawieniu, wynoszący 157,14 proc. do 0,04 proc., w tej grupie miał kanał Eska Rock TV. Także i w tym ujęciu najwięcej straciło TO!TV - było to 90 proc. do 0,003 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Polo TV na czele kanałów muzycznych w listopadzie, Vox Music TV z największym wzrostem

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Sprawa
Polo tv..... no tak........ Szkoda gadać.......
odpowiedź
User
Ja
Nic dziwnego, polo jest dostępne wszędzie. Co to za porównanie? A gdyby polo grało lepszą muzykę a nie tylko po znajomosci i swoich. Szkoda gadać.
odpowiedź