SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Polo TV zwiększa przewagę nad konkurencją. Nuta.TV zyskała najwięcej

Najpopularniejszym kanałem muzycznym w marcu br. było Polo TV, a drugie miejsce zajęła Eska TV. Największym wzrostem w zestawieniu pochwalić się mogła stacja Nuta.TV, a najwięcej straciło TO!TV - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Article

Udział naziemnego kanału Polo TV w marcu 2019 roku wyniósł 0,68 proc. W porównaniu do analogicznego okresu rok wcześniej wzrósł on o 13,07 proc. - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, udostępnionych portalowi Wirtualnemedia.pl przez Mediacom.

Drugie miejsce zajęła Eska TV, której udział wyniósł 0,37 proc., po spadku o 4,60 proc.

Podium uzupełnia należąca do Telewizji Polsat stacja Disco Polo Music, która awansowała z miejsca czwartego. Jej średni miesięczny udział w rynku telewizyjnym wyniósł 0,12 proc. (wynik tego kanału względem marca 2018 roku jednak zmalał o 9,56 proc.).

Na czwarte miejsce spadł kanał 4FunTV. Jego średni udział w analizowanym okresie wyniósł 0,09 proc. (spadek o 35,42 proc.).

Największym wzrostem pochwalić się mogła stacja Nuta.TV, której średni udział poszedł do góry o 390 proc. do 0,05 proc. Kanał ten w zestawieniu awansował z 18. na 13. lokatę.

Z kolei najbardziej spadł wynik kanału TO!TV - o 71,43 proc. do 0,002 proc. udziału. Stacja ta zajęła ostatnią lokatę.

W grupie widzów w wieku od 16 do 49 lat w marcu br. również na pozycji lidera umocniło się Polo TV. Udział tego kanału, po wzroście o 8,61 proc., wyniósł 1,02 proc.

Na drugiej lokacie uplasowała się Eska TV, której udział wyniósł 0,72 proc. (do góry o 0,98 proc.). Podium uzupełnia Disco Polo Music (0,21 proc. udziału; + 9,95 proc.), który awansował z czwartej lokaty.

Największy wzrost w zestawieniu, wynoszący 220 proc. do 0,05 proc., w tej grupie miał kanał Eska Rock TV. Także i w tym ujęciu najwięcej straciła stacja VH 1 - było to 75 proc. do 0,002 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Polo TV zwiększa przewagę nad konkurencją. Nuta.TV zyskała najwięcej

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Irek
Zawsze wieżyłem w Polo TV, bo to stacja z najleprzą muzyką
8 10
odpowiedź
User
.
a mówią, że Disco Polo nikt nie słucha.
Proponuję aby RMF FM, ZET Eska zaczęły popularyzować ten rodzaj tfu ... muzyki, słuchalność wzrośnie z tąd na Księżyc
3 2
odpowiedź
User
Gienek
Disco polo to nasze dobro narodowe i powinno się je promować jak najwięcej. W końcu mamy się czym pochwalić. Precz z szarpidrutami.
2 4
odpowiedź