SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Duży spadek oglądalności Polo TV we wrześniu, Vox Music TV z największym wzrostem

Najpopularniejszym kanałem muzycznym we wrześniu br. było Polo TV, a drugie miejsce zajęła Eska TV. Największym wzrostem w zestawieniu pochwalić się mogło Vox Music TV, a najwięcej straciła stacja Eska Rock TV - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Article

Udział naziemnego kanału Polo TV we wrześniu 2020 roku wyniósł 0,46 proc. W porównaniu do analogicznego okresu rok wcześniej spadł o 26,81 proc. - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, udostępnionych portalowi Wirtualnemedia.pl przez Havas Media Group.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Drugie miejsce zajęła Eska TV, której udział wyniósł 0,32 proc., po wzroście o 11,38 proc.

Podium uzupełnia należąca do Telewizji Polsat stacja Disco Polo Music. Jej średni miesięczny udział w rynku telewizyjnym wyniósł 0,13 proc. (wynik kanału względem września 2019 roku wzrósł o 30,61 proc.).

Vox Music TV do góry o 63 proc.

Z dziewiątego na szóste miejsce awansował kanał Vox Music TV, którego udział zwiększył się najbardziej w zestawieniu - o 62,50 proc. do 0,05 proc.

Z kolei najbardziej - o 75,86 proc. - spadł wynik Eska Rock TV (do 0,007 proc. udziału). Stacja w rankingu spadła na ostatnią lokatę.

W grupie widzów w wieku od 16 do 49 lat we wrześniu br. liderem też było Polo TV. Udział kanału, po spadku o 35,74 proc., wyniósł 0,64 proc.

Druga była Eska TV, której udział wyniósł 0,64 proc. (do góry o 32,92 proc.). Podium uzupełnia kanał Disco Polo Music (0,19 proc. udziału; + 26,53 proc.).

Największym wzrostem w zestawieniu - wynoszącym 57,33 proc. do 0,12 proc. - również i tutaj pochwalić się mogła stacja Vox Music TV. Także i w tym ujęciu najwięcej straciła Eska Rock TV - było to 65,96 proc. do 0,016 proc. udziału.

Dołącz do dyskusji: Duży spadek oglądalności Polo TV we wrześniu, Vox Music TV z największym wzrostem

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl