SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Olga Owczarek przeszła z Polsatu do PKN Orlen

Od początku lutego Olga Owczarek, poprzednio dziennikarka Telewizji Polsat, pracuje w dziale komunikacji korporacyjnej PKN Orlen - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Olga Owczarek, fot. Polsat Article

Jak udało się nam ustalić, Olga Owczarek w Orlenie odpowiada za treści wideo w mediach własnych firmy. Owczarek potwierdziła nam, że pracuje w tej firmie.

To kolejna osoba z doświadczeniem telewizyjnym zatrudniona w pionie komunikacji Orlenu. W zeszłym tygodniu funkcję dyrektor wykonawczej ds. komunikacji korporacyjnej objęła w firmie Zuzanna Falzmann, poprzednio dziennikarka Telewizji Polskiej.

Od połowy 2018 roku rzeczniczką prasową Orlenu jest Joanna Zakrzewska, poprzednio pełniła taką funkcję m.in. w Agencji Rozwoju Przemysłu i PGNiG. W ub.r. grupa kapitałowa PKN Orlen zanotowała wzrost przychodów sprzedażowych ze 109,71 do 111,2 mld zł oraz spadek zysku netto z 5,6 do 4,49 mld zł. Na koniec roku miała 2 836 stacji paliwowych i 2 145 punktów Stop Cafe i Star Connect.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Olga Owczarek z  Telewizją Polsat była związana od 2006 roku, a od połowy 2008 roku pracowała w redakcji uruchomionego wtedy Polsat News. Jako reporterka zajmowała się przede wszystkim tematyką polskiej polityki.

W 2015 roku została laureatką konkursu Srebrna Szabla, nagrody ministra obrony narodowej dla dziennikarza proobronnego. Ukończyła studia na Uniwersytecie Warszawskim, w Akademii Obrony Narodowej i Europejskiej Akademii Dyplomacji.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Olga Owczarek przeszła z Polsatu do PKN Orlen

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Tomek
I gdzie jest hejt na panią Owczarek że przeszła do Orlenu? Nie ma bo była dziennikarką w Polsacie po gdyby była dziennikarką w TVP to byłby hejt tak jak spotkał hejt panią Bułagę bo przeszła do Orlenu, że nie kompentencji itd. i przez ten hejt pani Bugała zrezygnowała z pracy w Orlenie i taki sam hejt spotkał panią Falzmann że przeszła do Orlenu.
4 3
odpowiedź
User
Hejt
Do agencji mienia wojskowego do pionu komunik.nie chciała? Znaczy nie musiałaby się dpczyć za to gvniana posade.
2 2
odpowiedź