SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Olgierd Cygan i Stefan Nowak na czele Deloitte Digital w Europie Środkowej

Od początku czerwca Olgierd Cygan i Stefan Nowak będą zarządzać agencją Deloitte Digital nie tylko w Polsce, lecz również innych krajach Europy Środkowej. Cygan jest założycielem i wieloletnim szefem agencji Digital One, którą Deloitte po przejęciu w 2015 roku przekształcił w Deloitte Digital.

Od lewej: Olgierd Cygan i Stefan NowakArticle

- Olgierd Cygan i Stefan Nowak stanowią bardzo silny duet, a ich dotychczasowe osiągnięcia przełożyły się na szereg biznesowych sukcesów na poziomie całego regionu. Usługi świadczone przez Deloitte Digital mają ogromny potencjał na wielu rynkach - uzasadnia Andrzej Lachowski, partner zarządzający działem konsultingu w Deloitte.

Z początkiem czerwca Olgierd Cygan obejmie stanowisko lidera Deloitte Digital w Polsce i Europie Środkowej, a Stefan Nowak - wicelidera. - Będziemy kontynuować rozwój nie tylko w Polsce, ale też w regionie Europy Środkowej - mamy bardzo silny zespół w Pradze, dynamicznie rozwijają się zespoły w Bukareszcie, Budapeszcie, czy krajach adriatyckich - wylicza Nowak.

Olgierd Cygan jest związany z branżą marketingową od ponad dwudziestu lat. Był założycielem i dyrektorem zarządzającym agencji interaktywnej Digital One, jest aktywnym członkiem organizacji branżowych jak IAB i SAR - a w latach 2003- 2006 był prezesem IAB Polska. W 2016 roku został nagrodzony tytułem Człowieka Roku w konkursie Mixx Awards.

Kiedy Digital One została w 2015 przejęta przez Deloitte, Cygan objął funkcję partnera zarządzającego obszarem agencji oraz wiceprezesem Deloitte Digital CE. To stanowisko będzie łączył z nowymi obowiązkami.

Stefan Nowak dotychczas jako dyrektor w Deloitte Digital odpowiadał za strategię i rozwój usług i biznesu agencji. Na nowym stanowisku będzie kontynuował prace nad rozwojem Deloitte Digital w Europie Środkowej oraz współpracował z oddziałami Deloitte na rynkach EMEA.

Wcześniej Nowak pracował m.in. w firmach Play (jako portals & e-marketing director), Wunderman (jako dyrektor zarządzający polskiego oddziału), Grupie Onet (jako head of mobile), Dirlango (jako business developer i strateg) oraz Marketng House (jako dyrektor zarządzający).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Olgierd Cygan i Stefan Nowak na czele Deloitte Digital w Europie Środkowej

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Dekoder
Dekodujemy tego newsa. Mariaż biznesu agencyjnego z consultingiem nie wypalił. Animator tego przedsięwzięcia trafił na banicję. Deloitte idzie w zaparte i promuje aktorów.
odpowiedź