SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Oliver Janiak ambasadorem akcji „Raz, dwa, trzy, warszawiakiem jesteś ty" Muzeum Powstania Warszawskiego

Dziennikarz Olivier Janiak został ambasadorem projektu „Raz, dwa, trzy, warszawiakiem jesteś Ty” organizowanej przez Muzeum Powstania Warszawskiego. Akcja trwa do 9 września.

Article

Olivier Janiak wystąpił ze swoimi synami w spocie promującym akcję.

Aby wziąć udział w zabawie, należy wejść na stronę Radwatrzywarszawiakiemjestesty.pl, zarejestrować się i za darmo pobrać przygotowane materiały. Po wydrukowaniu kart, gracze udają się do kilkunastu współtworzących projekt placówek (lista poniżej). Na wszystkie rodziny, które poprawnie wykonają zadania w wymaganej liczbie instytucji czekają nagrody. W nawiązaniu do setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości – motywem przewodnim zabawy będzie hasło „Nasza Niepodległa”.

Lista instytucji biorących udział w akcji: Muzeum Powstania Warszawskiego (organizator), Centrum Edukacyjne IPN im. Janusza Kurtyki „Przystanek Historia”, Dom Kultury „Dorożkarnia”, Dom Spotkań z Historią, Dział Starej Książki Medycznej Głównej Biblioteki Lekarskiej, Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy, Kordegarda Galeria Narodowego Centrum Kultury, Muzeum Gazownictwa, Muzeum Geologiczne PIG-PIB, Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, Muzeum Historyczne w Legionowie, Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce, Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego, Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku, Muzeum Karykatury im. Eryka Lipińskiego, Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie, Muzeum Narodowe w Warszawie, Muzeum Niepodległości, Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego im. Stefana Woydy w Pruszkowie, Muzeum Sztuki Nowoczesnej, Muzeum Warszawskiej Pragi, Narodowy Instytut Fryderyka Chopina, VIII Ogród Jordanowski, PAN Muzeum Ziemi w Warszawie, Stacja Muzeum, Towarzystwo Ubezpieczeń Prudential, Zamek Królewski w Warszawie i ZOO Warszawa.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Oliver Janiak ambasadorem akcji „Raz, dwa, trzy, warszawiakiem jesteś ty" Muzeum Powstania Warszawskiego

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Sceptyk
Ja bym się dwa razy zastanowił wchodząc w taką akcje - za grosz nie mam zaufania do organizatorów, pod pozorem "fajnej akcji dla ludzi" robią swoje akcje polityczne. Przecież wiadomo co to za opcja i jak wykorzystał MPW.
9 10
odpowiedź