SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Orange Polska z najtańszą ofertą na obsługę Telewizji Polskiej w zakresie telekomunikacji

W postępowaniu dotyczącym obsługi Telewizji Polskiej przez cztery lata w zakresie usług telekomunikacyjnych oferty złożyły Orange Polska, T-Mobile Polska i Polkomtel, operator sieci Plus. Zdecydowanie najtańsza jest oferta Orange.

siedziba Telewizji Polskiej, fot. TVPArticle

Postępowanie ogłoszone przez Telewizję Polską pod koniec czerwca dotyczy obsługi nadawcy przez 48 miesięcy w zakresie telefonii mobilnej i konwergentnej.

W warunkach zamówienia określono, że wybrany operator ma zapewnić m.in. nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych, naliczanie opłat za transmisję danych internetowych w kraju co 100kB, dostęp do internetowego systemu (aplikacji) zarządzania kontami firmy i rachunku elektronicznego (bilingu), a także dostarczyć nieaktywne karty SIM, które potem będzie aktywował bezpłatnie w miejsce kart skradzionych lub zagubionych.

TVP oszacowała, z ilu minut połączeń i wiadomości jej pracownicy skorzystają w ciągu okresu umowy:

Oferty można było składać do końca lipca, jedyne kryterium ich ocen to cena brutto. Wadium wynosiło 30 tys. zł

W zeszłym tygodniu otwarto koperty z trzema złożonymi ofertami, wszystkie są zgodne z warunkami zamówienia. Orange Polska zaproponował cenę brutto w wysokości 1,62 mln zł, T-Mobile Polska - 2,28 mln zł, a Polkomtel - 2,93 mln zł.

Jednocześnie TVP zaznaczyła, że na realizację zlecenia zamierza przeznaczyć maksymalnie 2,24 mln zł brutto, tym samym oferty T-Mobile Polska i Polkomtelu przekroczyły ten limit.

W ub.r. Telewizja Polska osiągnęła wzrost przychodów o 16,7 proc. do 2,56 mld zł oraz 89 mln zł zysku netto. Na koniec roku nadawca miał 2 790 etatowych pracowników zarabiających średnio 9 572 zł.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Orange Polska z najtańszą ofertą na obsługę Telewizji Polskiej w zakresie telekomunikacji

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl