SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Orange wprowadza pakiet Orange Open dla firm

Orange wprowadza ofertę Orange Open dla klientów biznesowych, w ramach której firmy korzystające z kilku usług – stacjonarnych i mobilnych - mogą połączyć je w pakiet i zaoszczędzić miesięcznie do 36 zł + VAT.

Orange wprowadza pakiet Orange Open dla firm

Pakiet Orange Open dla firm można stworzyć z 2, 3 lub 4 usług z różnych kategorii: telefon komórkowy, telefon/internet stacjonarny, internet mobilny oraz Wirtualna Centralka Orange.

Wysokość rabatu zależy od liczby produktów w pakiecie. Jeśli składa się on z 2 usług, firma otrzyma rabat w wysokości 12 zł + VAT miesięcznie, a pakiet stworzony z 3 lub 4 różnych usług obniży rachunek o odpowiednio 24 lub 36 zł + VAT miesięcznie.

Aby skorzystać z oferty i otrzymać rabat, należy przedłużyć umowę lub wybrać nową usługę z innej kategorii, z abonamentem od 39 zł + VAT. Jeśli pakiet Orange Open dla firm składa się tylko z usług mobilnych, aktywuje się on automatycznie, po przedłużeniu lub podpisaniu nowej umowy na jedną z usług. Jeśli pakiet zawiera także usługi stacjonarne, klient aktywuje pakiet samodzielnie wysyłając SMS-a o treści „Open dla Firm” pod bezpłatny numer 80366, lub dzwoniąc na numer 510 600 600 bądź 801 600 006 (opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora).

Regulamin i pozostałe szczegóły oferty są dostępne na tej stronie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Orange wprowadza pakiet Orange Open dla firm

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl