SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Para mężczyzn tulących niemowlę i hasło „This Is Family” w nowej reklamie River Island

Odzieżowa marka River Island rozpoczęła kampanię, która ma celebrować zmieniające się oblicze współczesnych rodzin. W reklamie z hasłem „This Is Family” pokazano m.in. parę mężczyzn tulących niemowlę lub parę kobiet z kilkuletnim dzieckiem.

Article

Firma zwraca uwagę, że obecnie w Wielkiej Brytanii tradycyjne rodziny (rozumiane jako: mama, tata, dziecko/dzieci) stanowią  mniej niż jedną trzecią. Większością są tzw. rodziny mieszane, niebiologiczne, rodziny wieloetniczne, rodziny osób tej samej płci itp. Mimo to, wielopłaszczyznowa rodzina jest często pomijana w reklamie.

Kampania ma być odą do różnorodności w rodzinach i skupiać się na obrazach, które pokazują, jak przekształciła się tradycyjna rodzina z przeszłości.

Pod hashtagiem #ThisIsFamily, River Island stara się na nowo zdefiniować stereotyp rodziny i pokazać ją we wszystkich swoich formach.

Działania reklamowe będą prowadzone w sklepach i na należących do River Island kanałach internetowych, a także w mediach cyfrowych i społecznościowych.

Angela Asiedua, szef marketingu marki River Island, powiedziała: - Nasza kampania #ThisIsFamily" stworzona w Studio Bvld ma na celu zmianę nieaktualnych etykiet i stereotypów rodzinnych. W River Island, celebrowanie i promowanie różnorodności i inkluzywności jest podstawą wszystkiego, co robimy jako marka. Mamy nadzieję, że ta nowa kampania będzie kontynuowała tę historię.

Victor Pyk, dyrektor kreatywny w Studio Blvd dodał: - River Island to marka, która zawsze stara się być częścią swoich klientów. Mając to na uwadze, stworzyliśmy kampanię #ThisIsFamily - prawdziwą celebrację i redefinicję tego, czym jest dzisiaj rodzina - nigdy wcześniej nie zdefiniowana i ciągle się zmieniająca.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Para mężczyzn tulących niemowlę i hasło „This Is Family” w nowej reklamie River Island

24 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
siro
Dziecko chce mieć przede wszystkim dobrego opiekuna, szczęście i miłość. Dziecko nie wie czy będzie miało mamę i tatę, tylko mamę, w przypadku adopcji czy dwóch ojców, może być tak, że ani mamy ani taty. Ważne, żeby miało kogoś, kto weźmie za nie całą odpowiedzialność i poświęci życie na jego wychowanie. Posiadanie mamy i taty nie zawsze daje szczęście. Rodzina to nie stosunek płciowy i nie wiem kiedy Polacy to zrozumieją. Rodzina to wychowanie, opieka, miłość i tworzenie domowego ciepła. A argument chciałbyś mieć tatę i tatę? Że będą się śmiać jest durny, bo jeśli społeczeństwo jest wyedukowane to nikt nie będzie się śmiał. Dziecko się uczy świadomości kto jest mamą a kto babcią dopiero po okresie niemowlęcym. Choć pewna więź do matki zaraz po porodzie się rozwija i tu się zgodzę, choć akurat działa to bardziej ze strony matki jako instynkt macierzyński no i jest on związany z tym, że matka jako osoba dorosła ma świadomość. Dziecko przede wszystkim potrzebuje miłości i ch** mnie to obchodzi kto mu je da. Byle było szczęśliwe, kochane i miało zapewnione godne warunki w dorastaniu. Czy to będzie samotna matka, samotny ojciec, mąż i żona, rodzice po rozwodzie, dziadkowie, ciotka, dwóch kochających się mężczyzn czy dwie takowe kobiety, nie ma to dla mnie znaczenia póki szczęście dziecka będzie na pierwszym miejscu i póki znają słowo RODZICIELSTWO! Samo posiadanie matki i ojca nie sprawia, że dziecko będzie szczęśliwe i zdrowe i mamy tego codziennie przykłady w patologicznych rodzinach!!
odpowiedź
User
Karboksylowy
Rodzina to kobieta, mężczyzna i dziecko. Kropka.
odpowiedź
User
Haha
Piękny ból dupy prawaków i pseudo-katoli w komentarzach incomingggg....
49 60
odpowiedź
User
Leszko
Najlepiej by było gdyby sobie sami zrobili i urodzili. Natury nie da się przeskoczyć.
62 50
odpowiedź
User
Tank33
Ta firma przestała dla mnie istnieć !!!
65 47
odpowiedź