SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Paweł Jaśkowski kieruje News4Media

Grupa Tipmedia rozwija News4Media - serwis prasowy kierowany do mediów lokalnych i polonijnych. Projektem kieruje Paweł Jaśkowski, wcześniej redaktor naczelny "CKM" (Marquard Media Polska).

Paweł JaśkowskiArticle

Paweł Jaśkowski objął funkcję managera projektu w News4Media - serwisie prasowym przygotowanym przez Grupę Tipmedia. Nowy na rynku podmiot jest brokerem newsowym kierowanym do serwisów regionalnych oraz polonijnych. Z pomocą własnej redakcji firma dostarcza content do mediów lokalnych. Usługa dedykowana jest podmiotom, które potrzebują większej liczby materiałów do swoich tytułów.

- Doświadczenie, które zebrałem na swojej ścieżce zawodowej w mediach głównego nurtu, z pewnością pozwoli wydawcom z regionów podnieść statystyki i jakość usług. Jednocześnie dużo uczę się mediów regionalnych i widzę, gdzie mogę wykorzystać swoją wiedzę - komentuje Paweł Jaśkowski.

Paweł Jaśkowski w News4Media, wraz z Piotrem Markiem, prezesem spółki Grupy Tipmedia, zajmuje się tworzeniem od podstaw całej koncepcji projektu i wdrożeniem jej w życie. Jest też wydawcą, redaktorem naczelnym oraz prowadzi szkolenia dla mediów lokalnych.

- Tworzenie projektu od zera w bardzo szybkim tempie i bez budżetu wielkich serwisów horyzontalnych było olbrzymim wyzwaniem, ale Tipmedia jest bardzo zwrotną i nowoczesną spółką, więc dzięki metodzie agile, ominęliśmy koroporacyjną złożoność procesów, przestoje decyzyjne i udało się osiągnąć rentowność już w pierwszym miesiącu działania usługi - tłumaczy Jaśkowski.

Paweł Jaśkowski poprzednio w Marquard Media Polska

Paweł Jaśkowski pod koniec 2019 roku zakończył współpracę z Marquard Media Polska, gdzie był redaktorem naczelnym i head of brand zlikwidowanego już miesięcznika "CKM" oraz serwisu ckm.pl.

Wcześniej był już związany z „CKM”. Od marca 2011 do stycznia 2016 roku był dziennikarzem witryny internetowej magazynu, potem przez prawie dwa lata jego szefem i zastępcą redaktora naczelnego „CKM”, a pod koniec 2017 roku - przez kilka miesięcy zarządzał wszystkimi serwisami Marquard Media Polska dla mężczyzn (także Playboy.pl i Esquire.pl). Następnie współpracował z „CKM” jako producent sesji fitness.

Obecnie z serwisu News4Media korzysta 36 redakcji.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Paweł Jaśkowski kieruje News4Media

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
buahahah
śmieszne
odpowiedź
User
Należy współczuć
Wszystkim jego byłym, obecnym i przyszłym pracownikom.
odpowiedź