SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Pełny obraz sesji giełdowej w Interia.pl

Podserwis giełdowy (http://gielda.interia.pl/) Serwisu Biznes INTERIA.PL wzbogacił się o kolejną, interesującą dla inwestorów opcję - unikalną na rynku możliwość wglądu w czasie rzeczywistym w szczegóły karnetu zleceń.

Od kilkunastu dni dostępna jest w portalu pełna informacja na temat przebiegu sesji giełdowej, a więc wszystkich złożonych zleceń (na każdym z walorów). Obserwacja zleceń z karnetu możliwa jest dzięki udostępnieniu portalowi przez GPW dostarczanych w sposób ciągły informacji na temat zleceń. Na stronach INTERIA.PL prezentowane są wszystkie zlecenia kupna, wszystkie zlecenia sprzedaży oraz - dodatkowo - zestawienie 50 najlepszych zleceń kupna-sprzedaży.

Bardziej szczegółowe informacje na temat bieżących zleceń w karnecie dają pełniejszy obraz rynku w trakcie sesji giełdowej i zwiększają prawdopodobieństwo przewidzenia tendencji na określonym walorze. Tym samym możliwe jest podejmowanie trafniejszych i obarczonych mniejszym ryzykiem decyzji na temat zakupu i sprzedaży akcji.

Dotychczas dane tego typu dostępne są wyłącznie w niektórych punktach obsługi klienta biur maklerskich, przez co korzystać z nich mogła wyłącznie wąska grupa bardzo aktywnych graczy giełdowych. W Internecie portal INTERIA.PL jest obecnie jedynym miejscem, gdzie użytkownicy mogą mieć bezpłatny wgląd w takie informacje.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Pełny obraz sesji giełdowej w Interia.pl

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl