SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Performance Media wygrywa przetarg Ryobi

Agencja Performance Media wygrała przetarg na obsługę digitalową marki narzędzi elektrycznych Ryobi.

Article

W efekcie wygranego postępowania Performance Media odpowiada od lipca br. za szereg działań w kanale digital, m.in. za kampanie awarenessowe, sezonowe (kilkadziesiąt akcji taktycznych w roku), launchowe, trafficowe i performance. Agencja bierze również udział w planowaniu strategicznym marki, obsługuje SEO/content marketing, jak również wspiera markę w obrębie dedykowanych strategii komunikacji i egzekucji kreatywnych.

Nowy klient Performance Media

- Cieszymy się, że proponowane przez rozwiązania przełożyły się na współpracę, która już po pierwszych tygodniach zapowiada się co najmniej obiecująco w kontekście wspólnego efektu biznesowo-marketingowego przy rozwoju marki o tak dużym potencjale. Gratuluję kilkunastuosobowej drużynie PM, która była zaangażowana zarówno na poziomie postępowania przetargowego, jak i wdrażania projektu, a równocześnie chciałbym w imieniu całego teamu podziękować Klientowi za wspólny język, zaufanie i docenienie naszych koncepcji. Wierzymy, że proponowana przez nas wielostopniowa symbioza działań komunikacyjnych, jak i mediowych przełoży się na realizację wszelkich celów założonych przez Klienta - mówi Kuba Taczewski, strategy director w Performance Media.

Ryobi oferuje szeroką gamę bezprzewodowych, przewodowych i warsztatowych narzędzi elektrycznych. Od niedawna marka obecna jest w Polsce.

Dołącz do dyskusji: Performance Media wygrywa przetarg Ryobi

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl