SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Pięć agencji walczy o obsługę mediową Urzędu Dozoru Technicznego

Do przetargu Urzędu Dozoru Technicznego na zakup mediów zgłosiło się 5 agencji - dowiedział się serwis Wirtualnemedia.pl. Wśród nich są m.in. Cityboard Media i Euvic Media. 

Przetarg dotyczy zakupu powierzchni reklamowej w prasie i w internecie przeznaczonej do publikacji stanowiących wsparcie dla działań popularyzujących zagadnienia związane z bezpieczną pracą urządzeń technicznych.

Oferty w nim złożyło 5 agencji: Tarraya (z ceną 149,9 tys. zł), Cityboard Media (158,8 tys. zł), Euvic Media (142 tys. zł), Fabryka Marketingu (173,4 tys. zł) i Biuro Reklamy Gazet Lokalnych (164,4 tys. zł).

Umowa z wybraną agencją będzie obowiązywać do końca 2024 roku. Budżet Urzędu wynosi 197 tys. zł. Głównym i jedynym kryterium wyboru zwycięzcy jest cena za świadczone usługi. 

Dołącz do dyskusji: Pięć agencji walczy o obsługę mediową Urzędu Dozoru Technicznego

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl