SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Pięć ofert w przetargu Instytutu Książki

W przetargu Instytutu Książki na realizację tegorocznej edycji kampanii "Mała książka - wielki człowiek" wpłynęło pięć ofert - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl. Złożyły je m.in. Grupa Eskadra, Tarraya i agencja reklamowa DSK.

fot. Shutterstock.comArticle

Przetarg Instytutu Książki dotyczy przygotowania i realizacji tegorocznej akcji "Mała książka - wielki człowiek" promującej czytelnictwo w Polsce.

Do przetargu zgłosiły się: Remarkable Ones wspólnie z Mastermind Media (oferta z ceną 2,67 mln zł), Fabryka Komunikacji Społecznej z Media Group (z ceną 1,7 mln zł), agencja reklamowa DSK (z ceną 1,91 mln zł), Grupa Eskadra z 38PR&Content Communication  (z ceną 1,8 mln zł) oraz Tarraya (z ceną 2,97 mln zł).

Budżet Instytut Książki na zaplanowane działania wynosi blisko 1,8 mln zł.

Kampania „Mała książka – wielki człowiek”, podobnie jak w latach poprzednich, skierowana jest do osób posiadających i/lub wychowujących dzieci (tj. rodziców i dziadków, pedagogów, nauczycieli, bibliotekarzy itp.). Ma promować czytanie dzieciom od narodzin aż po czas pierwszych lat edukacji szkolnej oraz chodzenie z dziećmi do bibliotek.

Wybrana w przetargu agencja będzie odpowiadać m.in. za przygotowanie szczegółowej koncepcji strategicznej i kreatywnej kampanii, przygotowanie planu mediów, kontentu kampanii, zakup mediów (telewizja, radio), płatną promocję w internecie i social mediach, działania PR i media relations itp.

O wyborze zwycięskiej agencji zdecydują: kwalifikacje zawodowe i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia (waga: 8%), parametry kampanii w telewizji – liczba punktów GRP (waga: 8%), parametry w telewizji – wartość procentowa zasięgu 3+ (waga: 8%), parametry kampanii w internecie (waga: 8%), wstępna koncepcja strategiczno-kreatywna kampanii (waga: 25%), zatrudnienie osób niepełnosprawnych (waga: 3%) i cena (waga: 40%).

Kampania ma być realizowana do połowy grudnia br., działania reklamowe w tv, radiu i internecie mają zakończyć się w połowie listopada br.

Ubiegłoroczną akcję Instytutu Książki "Mała książka - wielki człowiek" realizowały - wybrane również w przetargu - agencje dsk i Sigma Bis (wspólna agencja PZU i PKN Orlen).

Dołącz do dyskusji: Pięć ofert w przetargu Instytutu Książki

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl