SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Pięciu nadawców zainteresowanych nadawaniem w Opocznie na 97,8 MHz

Radio Parada z siedzibą w Łodzi, Mazowsze FM, International Communication, Radio Rekord FM, Eurozet wzięły udział w postępowaniu koncesyjnym, organizowanym przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji na częstotliwość 97,8 MHz w Opocznie w województwie łódzkim.

Article

Postępowanie koncesyjne zorganizowane przez KRRiT dotyczy jednej koncesji na rozpowszechnianie programu radiowego (na rozszerzeniu koncesji o kolejną stację nadawczą, na okres do wygaśnięcia zmienianej koncesji).

Gminy, które mają być objęte w całości lub części zasięgiem rozpowszechniania programu na 97,8 MHz to Białaczów, Drzewica, Inowłódz, Opoczno, Paradyż, Sławno i Żarnów w województwie łódzkim.

Wymogi stawiane przez KRRiT to rozpowszechnianie programu radiowego o zasięgu lokalnym, o charakterze uniwersalnym. Mają w nim być nadawane audycje słowne i przekazy słowne w audycjach słowno-muzycznych o tematyce lokalnej, odnoszące się do miejscowości objętych zasięgiem nadawania - w tym audycje obligatoryjne o tematyce lokalnej - tj. własne lokalne dzienniki oraz audycje publicystyczne, poświęcone problemom lokalnym.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Pięciu nadawców zainteresowanych nadawaniem w Opocznie na 97,8 MHz

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl