SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Pielgrzymka Benedykta XVI w mediach dzięki łączom TP

Miliony ludzi w kraju i zagranicą będą śledzić wydarzenia związane z wizytą Ojca Świętego w Polsce.

Łącza, konieczne do obsługi tego wydarzenia, zapewni Telekomunikacja Polska. Za ich pośrednictwem, relacje z pielgrzymki przekazywać będą największe polskie telewizje, radia i agencje informacyjne, a także dziennikarze mediów zagranicznych.

W centrach prasowych, zorganizowanych przez Polską Agencję Prasową w Warszawie, Krakowie, Częstochowie oraz w Oświęcimiu, do dyspozycji dziennikarzy będą stanowiska (od 50 do 180) z dostępem do telefonów, faksów, łączy cyfrowych ISDN, transmisji danych oraz możliwością podłączenia się do Internetu.

TP zestawiła dla potrzeb transmisji telewizyjnych łącza o szybkości 34 Mbit/s oraz 2 Mbit/s dla transmisji radiowych. Do relacji na żywo wykorzystane zostaną specjalne samochody, wyposażone w urządzenia umożliwiające transmisję telewizyjną i szerokopasmowy dostęp do Internetu. Samochody te będą podłączane do sieci TP za pomocą światłowodów polowych.

Z łączy TP korzystać będą także służby zapewniające bezpieczeństwo podczas nabożeństw i spotkań z udziałem Papieża Benedykta XVI.

Telekomunikacja Polska zapewniała łączność podczas wszystkich dotychczasowych pielgrzymek papieskich w naszym kraju. W tym roku w to przedsięwzięcie zaangażowanych jest bezpośrednio kilkuset pracowników firmy. Traktujemy to zadanie nie tylko jako wykonywanie obowiązków zawodowych, ale także jako swego rodzaju misję i udział w niezwykłym, ważnym dla Polaków wydarzeniu - podano w komunikacie TP.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Pielgrzymka Benedykta XVI w mediach dzięki łączom TP

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl