SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Piotr Kabaj odchodzi z zarządu IMS

We wtorek Piotr Kabaj złożył rezygnację ze stanowiska wiceprezesa firmy IMS zajmującej się marketingiem sensorycznym. Z grupą kapitałową IMS był związany przez ponad dwa lata.

Piotr KabajArticle

W komunikacie giełdowym IMS stwierdzono, że Piotr Kabaj nie podał przyczyn rezygnacji.

W zarządzie IMS pozostają prezes Michał Kornacki, wiceprezes Dariusz Lichacz (obaj od uruchomienia spółki w 2007 roku) i dwaj inni wiceprezesi: Piotr Bielawski (od 2010 roku) i Wojciech Piwocki (od 2019 roku).

W pierwszych trzech kwartałach br. grupa IMS osiągnęła wzrost przychodów sprzedażowych z 25,83 do 27,17 mln zł, zysku EBITDA z 7,96 do 10,64 mln zł i zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej z 2,64 do 4,87 mln zł.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Piotr Kabaj wiceprezesem IMS został pod koniec czerwca ub.r. Uzasadniono, że nominacja „ma na celu zintensyfikować proces komercjalizacji baz muzycznych powstających w spółce zależnej Closer Music”. Kabaj prezesem tej spółki, wcześniej działającej pod nazwą VMS, został we wrześniu 2019 roku.

Wcześniej Piotr Kabaj przez wiele lat pracował w branży muzycznej. W latach 2013-2019 lat był prezesem zarządu i dyrektorem zarządzającym Warner Music na Polskę i Europę Wschodnią., a przedtem przez rok prezesem i dyrektorem zarządzającym w Parlophone (Polska i Europa Centralna).

Od 2004 do 2013 roku był prezesem zarządu i dyrektorem zarządzającym EMI Music na Polskę i Europę Centralną/Wschodnią. Karierę zawodową zaczynał jako szef wytwórni płytowej Pomaton.

Dołącz do dyskusji: Piotr Kabaj odchodzi z zarządu IMS

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Twoję imię/nick
w życiu nie miałem lepszego szefa
odpowiedź