SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Piotr Kuszewski w zarządzie Digital Care

Piotr Kuszewski dołączył do zarządu firmy Digital Care, dostarczającej usługi ochrony urządzeń mobilnych. W spółce pracuje od października 2018 r., piastując stanowisko dyrektora finansowego.

Piotr Kuszewski Article

Piotr Kuszewski odpowiada za obszar finansów obejmujący kontroling, księgowość i treasury grupy Digital Care. Rozszerzenie składu zarządu (wraz z Kuszewskim obecnie liczy 4 osoby) związane jest z ekspansją spółki na rynki zagraniczne oraz uruchamianiem nowych linii biznesowych.

Przed objęciem stanowiska dyrektora finansowego w Digital Care Kuszewski przez dwa lata zarządzał butikiem inwestycyjnym Heureka Partners, a wcześniej przez niemal 1,5 roku - działalnością czternastu spółek francuskiej grupy ubezpieczeniowej April na ośmiu rynkach w Europie Środkowo-Wschodniej.

W latach 2011-2015 był związany z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, gdzie pełnił funkcje prezesa zarządu TFI BGK, dyrektora zarządzającego w pionie inwestycji infrastrukturalnych oraz dyrektora departamentu inwestycji kapitałowych. W ramach swoich obowiązków był zaangażowany w szereg dużych projektów inwestycyjnych związanych z infrastrukturą, PE/VC i nieruchomościami. Kuszewski piastował stanowisko wiceprezesa i CFO PZU Życie. W Grupie PZU zasiadał też w radach nadzorczych PZU Asset Management, Armatura oraz litewskich spółek grupy.

Kuszewski jest absolwentem Northwestern University oraz Warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej, gdzie od 2011 r. jest adiunktem w Instytucie Bankowości.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Piotr Kuszewski w zarządzie Digital Care

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl