SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Piotr Voelkel, Piotr Jaś i Rafał Ciszewski na czele jury w Innovation AD #Award 2016, zgłoszenia do 11 marca

Przewodniczącym jury tegorocznego konkursu Innovation AD #Award (poprzednio funkcjonującego pod nazwą Innovation Award) został Piotr Voelkel, założyciel grupy VOX, a przewodniczącymi grup jurorskich będą Piotr Jaś z BlaBlaCar i Rafał Ciszewski z Grupy K2. Prace do konkursu można zgłaszać do 11 marca.

Article

- Innowacyjność jest dziś podstawowym motorem postępu, pod warunkiem, że pod tym słowem kryje się prawdziwa treść. Konkurs Innovation AD #Award pozwala wybrać i pokazać najcenniejsze innowacje oraz docenić ich twórców - opisuje Szymon Gutkowski, prezes organizującego ten konkurs Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR. - Dla mnie innowacja to po polsku „inaczej i lepiej”. Niezwykle ważne jest „lepiej”, ponieważ nie chodzi o egocentryczne pomysły, tylko o to, żeby to „inaczej” służyło właśnie temu „lepiej” - dodaje Piotr Voelkel.

Konkurs Innovationa AD #Award 2016 jest podzielony na dziewięć kategorii: Interaction , Smart Use of Data, Usability, Touchpoint, Insight, Integration, Technology, Product oraz Open (ta ostatni obejmuje projekty niemieszczące się w pozostałych kategoriach). Prace do 11 marca mogą zgłaszać wszystkie podmioty działające w branży komunikacji marketingowej, marketingu i innych z nimi związanych.

Ocena zgłoszonych projektów będzie przebiegać w dwóch etapach. Pierwszy odbywa się internetowo i ma za zadanie wyłonić krótką listę prac. Drugi to spotkanie jurorów mające na celu zatwierdzenie nominacji i wyłonienie spośród nich nagród.

W tym roku wprowadzono gradację nagród - przyznawane będą złota, srebra i brązy. Wszystkie wyróżnienia zostaną wręczone podczas gali się 23 maja br. w Teatrze Polskim w Warszawie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Piotr Voelkel, Piotr Jaś i Rafał Ciszewski na czele jury w Innovation AD #Award 2016, zgłoszenia do 11 marca

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl