SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Piotr Zaremba i Piotr Skwieciński zastępcami redaktora naczelnego „W Sieci”

Publicyści tygodnika „W Sieci” Piotr Zaremba i Piotr Skwieciński objęli nowo utworzone stanowiska zastępców redaktora naczelnego Jacka Karnowskiego.

Od lewej: Piotr Zaremba i Piotr Skwieciński Article

Piotr Zaremba na nowym stanowisku będzie zajmował się przede wszystkim działami opinii i historii, natomiast Piotr Skwieciński - za nowo utworzony dział projektów specjalnych.

- Nowa struktura odzwierciedla nasze redakcyjne centrum dowodzenia, jakie ukształtowało się w czasie ostatnich kilkunastu miesięcy - tłumaczy Jacek Karnowski. - Jestem pewien, że nowi zastępcy, doskonali i doświadczeni dziennikarze - Piotr Zaremba i Piotr Skwieciński, przyczynią się do jeszcze lepszego wykorzystania naszego potencjału, zwłaszcza że wkrótce planujemy dalsze wzmocnienia zespołu - zapowiada, odnosząc się do niepotwierdzonych jeszcze oficjalnie informacji o przejściu z „Do Rzeczy” do „W Sieci” Bronisława Wildsteina (więcej na ten temat).

Piotr Zaremba i Piotr Skwieciński są związani z „W Sieci” od startu pisma pod koniec 2012 roku. Wcześniej obaj pracowali m.in. w „Uważam Rze”.

- Prowadzony przez nas wspólnie od ponad dwóch lat tygodnik „W Sieci” to przykład pisma mówiącego własnym głosem, odpornego na mody i na uwarunkowania politycznej poprawności. Jeśli moje doświadczenie przyda się teraz temu bardzo różnorodnemu, niezależnemu zespołowi ludzi, będzie to dla mnie może najważniejsze dziennikarskie zadanie w życiu - deklaruje Zaremba. - Nasz tygodnik osiągnął już wymierny sukces rynkowy i czytelniczy. Chciałbym pomóc w pogłębieniu go, m.in. poprzez oferowanie treści, atrakcyjnych nie tylko dla obecnego odbiorcy „W Sieci”, ale i dla tych potencjalnych czytelników, którzy dotąd pozostawali poza zasięgiem naszego oddziaływania - dodaje Skwieciński.

Z danych ZKDP wynika, że w 2014 roku średnia sprzedaż ogółem „W Sieci” wynosiła 77 130 egz. (zobacz wyniki wszystkich tygodników opinii).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Piotr Zaremba i Piotr Skwieciński zastępcami redaktora naczelnego „W Sieci”

15 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
omgomg
świetnie :>
17 19
odpowiedź
User
Aga
Bardzo dobry ruch personalno/profesjonalny. Przesunięcie do centro-prawicy.
17 22
odpowiedź
User
ekspert
powodzenia
16 19
odpowiedź
User
ja
bronek nadchodzi - i tyle w tym temacie ;)
12 17
odpowiedź
User
Darboży
Potrek Skwieciński to symatyczny gość i niegłupi. Tylko te jego poglądy .... Bożżżżżżżż.
17 15
odpowiedź