SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Platforma Empik Go wprowadza podcasty. Dostęp tylko w abonamencie

W aplikacji Empik Go wprowadzono podcasty. Nowe treści są oferowane wyłącznie w wersji abonamentowej i obejmują autorską serię podcastów „I jak tu wypocząć” przygotowaną przez Kamilę Goryszewską, będą też inne oparte na audycjach tworzonych przez Tok FM.

 

Article

Aplikacja Empik Go została wzbogacona o sekcję dedykowaną podcastom, a wkrótce również o nowe funkcje ułatwiające klientom korzystanie z tego formatu. Podcasty w ramach Empik Go wchodzą wyłącznie do ofert abonamentowych: „Audiobooki bez limitu” oraz „Audiobooki i e-booki bez limitu”.

Jak zaznacza wydawca podcasty w Empik Go to treści o charakterze unikatowym. Nowe produkty dołączone do oferty aplikacji nie są dostępne bezpłatnie na innych platformach. Tym samym Empik nie będzie konkurować z funkcjonującymi na rynku kanałami dystrybucji darmowych treści, takimi jak YouTube, a stworzy miejsce atrakcyjne dla autorów do monetyzacji swoich treści.

Empik Go zdecydował się nagrać własną serię podcastów. Pilotażowy cykl pt. „I jak tu wypocząć” składa się z 6 rozmów o współczesnym życiu. Ich prowadzącą jest Kamila Goryszewska – profesjonalna podcasterka, autorka projektów i programów rozwojowych dla międzynarodowych firm oraz organizacji pozarządowych. Do każdego odcinka zostali zaproszeni inni goście, którzy są specjalistami z każdej z poruszanych dziedzin. Eksperckie materiały skupiają się wokół tematów: „Zmęczenia mamy”, „Wypalenia zawodowego”, „Potęgi radości”, „Pracoholizmu”, „Oswajania stresu”, czy „Sztuki wypoczynku”.

Według zapowiedzi w aplikacji będą również dostępne podcasty na bazie audycji radia Tok FM, przygotowane w ramach strategicznego partnerstwa Empiku i Grupy Radiowej Agory.

Dzięki tej współpracy użytkownicy Empik Go będą mogli wysłuchać także kilkudziesięciu podcastów z zakresu psychologii, historii, zdrowia, podróży, wychowywania dzieci, a także rozmów związanych z seksem i biografiami znanych osób.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Platforma Empik Go wprowadza podcasty. Dostęp tylko w abonamencie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl