SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Plus: nowa promocja roamingowa „Rozmawiaj jak w kraju”

Plus wprowadził nową promocję „Rozmawiaj jak w kraju” na usługi roamingowe na terenie Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Liechtensteinu, dzięki której koszty za minutę wykonanego w roamingu połączenia głosowego oraz wysłanego w nim SMS-a są identyczne jak w kraju.

Article

W ramach promocji „Rozmawiaj jak w kraju” opłata za minutę wykonanego połączenia głosowego wynosi 0,29 zł, a za wysłanego SMS-a - 0,19 zł.

Usługa nie obejmuje połączeń przychodzących - opłata za nie wynosi według cennika 0,05 zł za minutę.

Promocja dostępna jest we wszystkich taryfach abonamentowych Plusa dla klientów indywidualnych oraz we wszystkich taryfach mix i na kartę.

Dla klientów indywidualnych ofert abonamentowych opłata miesięczna za usługę wynosi 10 zł brutto i jest ona cykliczna do momentu jej wyłączenia. Usługę można włączyć wysyłając na numer 2601 wiadomość SMS o treści AKT RJK, a wyłączyć można ją wysyłając na ten sam numer wiadomość DEAKT RJK.

W przypadku klientów korzystających z ofert typu mix oraz na kartę okres ważności usługi wynosi 14 dni, a jej kosz to 9 zł brutto. Tutaj usługa nie jest cykliczna i po 14 dniach, jeśli klient nadal chce z niej korzystać, powinien ją ponownie aktywować. Aktywacji można dokonać za pomocą krótkiego kodu USSD: *136*11*28#. Z promocji w ofertach mix i prepaid wykluczone są połączenia na numery abonentów sieci telekomunikacyjnych na Litwie, Łotwie, Estonii oraz operatora France Mobile - Globalstar.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Plus: nowa promocja roamingowa „Rozmawiaj jak w kraju”

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Błażej
Bardzo sensowne rozwiązanie. Już mi się częściowo udało z niego skorzystać, bo byłem tydzień w Holandii :). I w sumie pierwszy raz doświadczyłem sytuacji, że nie musiałem głupio kończyć rozmów z dziewczyną czy rodzicami :). Po prostu swoboda gadania. Można Plusa za to pochwalić.
0 0
odpowiedź
User
Jukier
W kontekście zbliżających się wakacji to taki roaming bardzo przydatny. To dobry ruch Plusa.
0 0
odpowiedź
User
Franz
Roaming jak rozmowy w kraju. no, bardzo dobry pomysł. I pora też rzeczywiście odpowiednia. Kolejny raz się przekonuję, że plus to bardzo dobry operator.
0 0
odpowiedź
User
Zordon
I tak jest już dużo lepiej z tymi opłatami niż było a Plus dodatkowo idzie swoim klientom na rękę i daje taką promocję... to się chwali :)
0 0
odpowiedź
User
MrNobody
To krok w kierunku dobrych regulacji znoszących roaming w europie. Dobrze, że Plus kroczy w tym kierunku i nie blokuje zmian na lepsze. Niedługo już wszędzie w europie będziemy rozmawiać jak u siebie ;)
0 0
odpowiedź
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing