SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Plus wprowadza internet LTE Plus Advanced z szybkością do 300 Mb/s, w reklamach Szymon Majewski (wideo)

Sieć telekomunikacyjna Plus wprowadza nowy standard internetu mobilnego - LTE Plus Advanced, z prędkością do 300 Mb/s. Towarzyszy temu kampania reklamowa z udziałem Szymona Majewskiego.

Internet LTE Plus Advanced jest oferowany dzięki agregacji dwóch nośnych po 20 MHz w standardzie LTE FDD, działających w pasmach 1800 oraz 2600 MHz. Usługa zapewnia maksymalną prędkość przesyłu danych do 300 Mb/s, stabilność połączenia oraz możliwość jednoczesnego korzystania przez większą liczbę użytkowników.

LTE Plus Advanced jest obecnie dostępne w kilkudziesięciu lokalizacjach w całej Polsce, obejmując zasięgiem ok. 2 milionów osób. Aby móc korzystać z usługi, należy dysponować sprzętem pozwalającym na agregację pasm. Polkomtel i Cyfrowy Polsat podają, że ich klienci mają ponad 125 tysięcy tego typu urządzeń. W ofercie operatorów dostępne są 24 urządzenia obsługujące technologię LTE Advanced: 19 smartfonów, 3 routery i 2 tablety.

Internet LTE Plus Advanced jest dostępny we wszystkich rodzajach ofert na smartfonie, laptopie, routerze. Ponadto w nowych ofertach Plusa dwukrotnie powiększone zostały pakiety GB we wszystkich ofertach głosowych, a w ofercie internetowej pozostaje nielimitowane korzystanie z internetu LTE.

Promocja „2 x więcej GB” dostępna jest w ramach ofert głosowych: JA+ Abonament, JA+ Rodzina, oraz JA+ Moja Firma od 23 sierpnia, a w JA+ Mix pojawi się 1 września. W JA+ Abonament w ramach promocji dostępne jest 4 GB w abonamencie za 29,99 zł miesięcznie, 10 GB za 49,99 zł miesięcznie i 20 GB za 69,99 zł. W JA+ Rodzina - 20 GB w abonamencie za 69,99 zł miesięcznie, 40 GB za 99,99 zł i 60 GB do podziału w abonamencie 129,99 zł. W JA+ Mix otrzymuje się 2 GB dla doładowania 30 zł, 4 GB dla doładowania 40 zł, 6 GB dla doładowania 50 zł i 8 GB dla doładowania 60 zł. W JA+ Moja Firma - 4 GB, 10 GB, 14 GB i 20 GB w abonamentach odpowiednio za 29 zł, 39 zł, 59 zł i 79 zł netto miesięcznie, a dodatkowo promowana będzie Usługa Prawnik.

W ofercie internetowej Plusa i Cyfrowego Polsatu podwojony pakiet danych dotyczy najniższego abonamentu i jest dostępny po okazaniu legitymacji studenckiej lub uczniowskiej w ramach kolejnej promocji dla osób uczących się. Oferta przy abonamencie za 29,99 zł obejmuje 40 GB do wykorzystania we wszystkich technologiach (a przy zakupie w sklepie internetowym - 60 GB), Trzy miesiące abonamentu za darmo dla klientów zmieniających operatora oraz warianty tylko SIM oraz z urządzeniami w sprzedaży ratalnej.

Bohaterem kampanii reklamującej LTE Plus Advanced jest Szymon Majewski, który niedawno promował rejestrowanie kart prepaid w Plusie. Nowa akcja reklamowa obejmuje  telewizję, radio, internet oraz outdoor.

Kreacją kampanii zajęła się agencja Scholz & Friends Warszawa. Spot nakręcił Tomasz Augustynek, wyreżyserował Bartek Prokopowicz, a produkcją zajęli się TFP i Ryszard Kłosowski. Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Vizeum.

Dołącz do dyskusji: Plus wprowadza internet LTE Plus Advanced z szybkością do 300 Mb/s, w reklamach Szymon Majewski (wideo)

13 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
pcfran
I po co ta ściema z 300Mb/s skoro przy oferowanym LTE 100Mb/s można uzyskać maksymalnie ok. 6Mb/s.
Wyprzedzając głupie tłumaczenia operatora dodam, że nie ma znaczenia lokalizacja odbiorcy.
odpowiedź
User
Serio?
I po co ta ściema z 300Mb/s skoro przy oferowanym LTE 100Mb/s można uzyskać maksymalnie ok. 6Mb/s.
Wyprzedzając głupie tłumaczenia operatora dodam, że nie ma znaczenia lokalizacja odbiorcy.

Może dla Ciebie nie ma lokalizacja, bo dla mnie owszem, ma. Fakt, że 100Mb/s mi się również nigdy nie udało uzyskać, ale 40Mb/s bez problemu jest na co dzień.
odpowiedź
User
Kinga32
Ja wole nowoczesne kampanie reklamowe jak http://www.ism.com.pl
odpowiedź