SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Plus wprowadza nowe oferty na kartę z darmowym dostępem do LTE

Polkomtel, operator sieci Plus, wprowadził w czwartek cztery nowe oferty pre-paid z darmowym dostępem do technologii LTE. W najtańszej opcji można rozmawiać w cenie 9 groszy za minutę do wszystkich sieci.

Plus wprowadza nowe oferty na kartę z darmowym dostępem do LTE

Nowe taryfy, które zostały wprowadzone to: „Plus na kartę więcej do wszystkich”, „Plus na kartę więcej internetu i sms-ów”, „Plus na kartę więcej w Plusie” i „Plus na kartę więcej przez rok”. W przypadku pierwszej oferty, po doładowaniu konta kwotą 100 złotych, można dzwonić do wszystkich sieci w cenie 9 groszy za minutę oraz wysyłać sms-y za 1 grosz. To obecnie jedna z najniższych cen na rynku. Doładowanie za 50-99 złotych umożliwia rozmowy w cenie 19 groszy za minutę, a przy niższych doładowaniach w tej ofercie zapłacimy za minutę rozmowy 25 groszy.

W pozostałych taryfach za minutę połączenia do wszystkich sieci płacimy standardowo 29 groszy, ale otrzymujemy dodatkowo inne bonusy, np. nielimitowane rozmowy w sieci Plus w ramach oferty „Plus na kartę więcej w Plusie”. W przypadku wszystkich nowych ofert operator umożliwił abonentom darmowy dostęp do technologii LTE. Katarzyna Scheer, dyrektor zarządzający rynku B2C w Polkomtelu, powiedziała w rozmowie z Wirtualnemedia.pl, że na polskim rynku telekomunikacyjnym transmisja danych jest w tej chwili kwestią kluczową i właśnie dlatego wprowadzono w nowych produktach do niej darmowy dostęp.

- Rynek transmisji danych rozwija się bardzo dynamicznie, a Polska należy do grona światowych liderów w obszarze nowoczesnych technologii mobilnych. W 2012 roku jako pierwszy operator na świecie osiągnęliśmy w technologii LTE prędkość ponad 150 Mbit/s na częstotliwości 1800 MHz. Również w ubiegłym roku jako jedyny operator wprowadziliśmy na rynek smartfony LTE, ich użytkownicy uzyskują szybszy dostęp do informacji oraz pobierają pliki na telefon z prędkościami dotychczas niedostępnymi w Polsce. Dzięki takim rozwiązaniom, dziś mówiąc o mobilnym internecie, mówimy o standardzie LTE - powiedziała nam Katarzyna Scheer.

W czwartek wystartowała także kampania promująca nową ofertę Plusa. Jej twarzą został Maciek Rock, prezenter telewizji Polsat. Akcja realizowana jest pod hasłem „Nowe taryfy w Plus na kartę”. Za kreację kampanii odpowiedzialne są agencje 303 i Pompidou, zakupu mediów dokonał dom mediowy Media Direction OMD. Reklamy będzie można zobaczyć w telewizji, internecie oraz na billboardach.

Kilka tygodni temu informowaliśmy, że Polkomtel, operator sieci Plus, podpisał umowę o współpracy z Vodafone, jednym z największych operatorów telekomunikacyjnych na świecie. Podpisana umowa o współpracy obejmuje m.in. obsługę korporacji międzynarodowych oraz zapewnia dostęp do wspólnych produktów i usług dla klientów biznesowych i indywidualnych (więcej na ten temat).

W 2012 r. Polkomtel zanotował 7,13 mld zł przychodów i 2,79 mld zł zysku EBITDA. Na koniec roku z usług sieci korzystało 13,839 mln klientów. Prezesem zarządu Polkomtela jest Zygmunt Solorz-Żak (więcej na ten temat).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Plus wprowadza nowe oferty na kartę z darmowym dostępem do LTE

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl