SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Poczta Polska wprowadza darmowe Wi-Fi, ponad 850 placówek na start

Poczta Polska uruchomiła projekt darmowego Wi-Fi w ponad 850 placówkach pocztowych. Docelowo darmowy internet ma być dostępny we wszystkich oddziałach spółki.

Article

Poczta Polska uruchomiła darmowy dostęp do internetu w ponad 850 placówkach zlokalizowanych poza dużymi aglomeracjami.

Bezprzewodowy dostęp do sieci jest możliwy dla wszystkich odwiedzających placówki pocztowe. Sieć może być również otwarta dla osób znajdujących się w zasięgu hot spotów. Aby korzystać z darmowego połączenia, należy wybrać na ekranie urządzenia mobilnego sieć o nazwie "Poczta Polska", bez konieczności wpisywania dodatkowych haseł. Klienci będą także proszeni o wyrażenie zgody na wyświetlanie reklam.

W drugim etapie przedsięwzięcia Poczta Polska zamierza udostępnić darmową transmisję sygnału poprzez Wi-Fi we wszystkich własnych placówkach pocztowych, włączając co kwartał do systemu 500 lokalizacji.

- Projekt darmowego WiFi w placówkach pocztowych to jeden z elementów strategii Poczty Polskiej, która kładzie nacisk na cyfryzację swoich usług. Poczta Polska już pełni funkcję komunikacyjnego krwioobiegu państwa. Teraz chcemy być strategicznym partnerem administracji  w cyfryzacji usług publicznych poprzez dostęp on-line do e-usług państwa - mówi Paweł Skoworotko, członek zarządu Poczty Polskiej.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Poczta Polska wprowadza darmowe Wi-Fi, ponad 850 placówek na start

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Twój nick
Owczy pęd do zwiększania elektrosmogu w naszym otoczeniu.
12 13
odpowiedź
User
jimeczek
To przy okazji powinni usunać informację o zakazie uzywania telefonów na terenie placówki :)
16 10
odpowiedź
User
poczekaj
A ja zwyczajnie nie chciałbym tak długo stać w kolejce na poczcie
9 9
odpowiedź