SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Point Group na wakacje

Ostatnia propozycja na lato Platformy Mediowej Point Group

Specjalny wakacyjny pakiet dwóch poradników z serii Sporootym wraz z trzema prezentami do wyboru trafił do dystrybucji. To ostatnia propozycja na lato Platformy Mediowej Point Group. Na tegoroczne wakacje dla swoich czytelników Point Group przygotowała również po raz pierwszy wydanie specjalne Magazynu "Dlaczego" - 11 w ciągu roku, oraz po raz kolejny wydała bezpłatny wakacyjny przewodnik "Dlatego".

Kariera i Styl to specjalnie przygotowany pakiet dwóch wydań przewodnika Sporootym dystrybuowany głównie w salonach prasowych HDS, Kolporter, Inmedio, Empiki, w punktach wysokoobrotowych oraz w miejscach o wzmożonym wakacyjnym ruchu turystycznym (morze, góry, Mazury). Pakiet ma specjalną cenę 6,99 złotych (zamiast 11,98 zł) oraz do każdego dodany jest jeden z trzech prezentów do wyboru (podstawka na komórkę, kosmetyk albo żelowa teczka). W sprzedaży będzie dostępny do końca września br.

Specjalne wydanie Magazynu "Dlaczego" jest w sprzedaży do końca sierpnia br.

11 z wydań w roku zostało przygotowane w odpowiedzi na potrzeby czytelników - mówi Prezes Platformy mediowej Point Group Michał Lisiecki. Zawartość merytoryczna odpowiada potrzebom Naszej grupy docelowej w czasie wolnym od nauki. Główną część tego wydania stanowią artykuły o tematyce związanej z wolnym czasem, kulturą i atrakcjami, jakie niesie ze sobą lato. Okładkę specjalnego wydania Magazynu "Dlaczego" zdobią Ferid Lakhdar, Marta Berens oraz Joanna Horodyńska. Wydanie sprzedawane jest razem z super gadżetem - naszyjnikiem, modnym amuletem szczęścia.

Magazyn dystrybuowany jest podobnie jak pakiet Kariera i Style, czyli przygotowana dystrybucja jest bardzo precyzyjna a co za tym idzie mamy nadzieję efektywna - dodaje Michał M.Lisiecki.

Tradycyjnie na początek wakacji, został wydany w nakładzie 300 000 egz. a formacie A3 przewodnik wakacyjny Magazyn "Dlatego". To wydanie bezpłatne. Główną częścią tego wydania jest jak zwykle wielkie kalendarium imprez, w całym kraju. Dystrybucja wydania zorganizowana została w największych ośrodkach akademickich. Poza tym dystrybucji tego wydania towarzyszyła wielka trasa objazdowa nad morzem. Trasa zakończyła się 1 sierpnia br. a trwała od 23 lipca br. Zwyczajowo już przewodnik "Dlatego" dystrybuowany jest również na największych letnich imprezach.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Point Group na wakacje

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl